Cihlový byt 3+1 kousek od centra s balkónem. DOPORUČUJEME

Lískovecká 2507, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek, Česko
1,570,000 Kč

Popis

Cihlový dům, prostorný a slunný byt, všechny služby přímo u domu – to je naše nová nabídku bytu 3+1 s balkónem, který se nachází v lokalitě na ul. Lískovecká, která je 700 m od frýdeckého náměstí, tedy v centru města.

Přímo u nemovitosti jsou veškeré služby – pošta, lékař, obchod s potravinami, stánky s ovocem a zeleninou, trafika, drogerie, textil, papírnictví, květinářství, kulturní dům a autobusová zastávka. Vše je tedy naprosto pohodlné a na dosah ruky, přitom se jedná o klidnou a bezpečnou lokalitu s dostatkem zeleně.

Bytový dům je cihlový a nízkopodlažní (4.NP), což má nezaměnitelnou atmosféru a jedná se tak o oblíbené a vyhledávané bydlení ve městě. Dům byl velmi vkusně a dobře opraven – kompletní revitalizace – výměna plastovým oken, zateplená fasáda, nová střecha, nový vstup a schránky. V domě je klid, pořádek a dobré sousedské vztahy. Ůklid domu je zajišťován firmou.

Nemovitost je v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv omezení. Ihned k dispozici.

Byt má dispozici 3+1 o velikosti 79 m² (umístěn ve 4.NP) a je velmi příjemně dispozičně řešen – všechny pokoje jsou přístupné z velmi prostorné chodby. Žádný z pokojů tak není průchozí. Obývací pokoj s balkónem i dětský pokoj jsou situovány do klidného dvora plného zeleně s orientací na jih. Kuchyně, koupelna i toaleta, pak na sever. Z ložnice je výhled na Lysou horu a východ slunce. V koupelně je okno, které poskytuje denní osvětlení i přirozený způsob odvětrávání. Byt je sice v původním stavu, ale udržovaném a po prvních majitelích.

Náklady na byt jsou nízké – celková částka za nájem i energie (předpis služeb) činí 3.500,- + el. a plyn.

Součástí prodejní ceny je i prostorný a praktický sklep.

Pro vaši lepší orientaci v bytě jsme pro Vás připravili půdorys bytu s výměrami jednotlivých místností a jeho vizualizaci.

Nenechte si ujít tuto příležitost koupě a kontaktujte nás včas s prohlídkou.

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 1,570,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 79 m²
  • Pokoje: 3+1
  • Podlaží: 3