8.00-17.00

Po-Ne

Frýdek-Místek

Hluboká 64

+420 776 096 091

info@realitnikral.cz

OJEDINĚLÉ BYDLENÍ V HISTORICKÉM JÁDRU FRÝDKU

Farní 16, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek, Česko
5,900 Kč

Popis

Bydlení v historickém jádru města Frýdek je určeno nejen milovníkům dobré kávy, ale také pro ty z vás, kteří mají rádi spojení příjemného prostředí a rádi si dopřejí komfort dostupnosti všech služeb.

Byt 1+kk se nachází ve známém historickém “Domě pod svícnem” v sousedství Zámeckého náměstí. Přímo z bytu vás dělí jen pár schodů do nekuřácké a vegetariánské restaurace, kavárny, dvoupodlažního baru s terasou a antikvariátu. Jste tak doslova v kulturním centru.  Můžete si užít společnosti, ale byt ve vrchním patře zároveň poskytuje soukromí a také klid.

Byt má prostornější vstupní chodbu, na které se nachází okno na schodiště a dostatečně velké vestavěné úložné prostory. Ve velkém obytné místnosti se nachází kuchyňka s plotýnkovým vařičem a vestavěnou lednicí. V místnosti je prostor pro postel, posezení i pohovku. Trojdílné okno poskytuje dostatek světla v průběhu celého dne. Na podlaze jsou dřevěné parkety. V druhé místnosti se nachází koupelna se sprchovým koutem, praktickým žebřinovým topením, WC a umyvadlem. Díky oknu je zde denní světlo i přirozené větrání. V koupelně je prostor pro pračku i sušičku. Nachází se zde také nový el. bojler. Na podlaze dlažba. Vybavení bytu není součástí nájmu.

Byt, stejně jako celý dům je po kompletní rekonstrukci.

Cena za služby a energie je 990,- Kč.

Naše kancelář tento byt doporučuje, jedná se lukrativní bydlení v centru městě, rádi vám tento byt ukážeme!

Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Výborný pan domácí.

Provize RK ve výši jednoho nájmu. Provize obsahuje i vyhotovení nájemní smlouvy.

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 96617
  • Cena: 5,900 Kč
  • Velikost nemovitosti: 28
  • Pokoje: 1+kk