8.00-17.00

Po-Ne

Frýdek-Místek

Hluboká 64

+420 776 096 091

info@realitnikral.cz

Prodej bytu 104 m² na Lučině, okr. Frýdek-Místek

Lučina 177, 739 39 Lučina, Česko
750,500 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý prostor v bytovém domě na Lučině se zahrádkou v osobním vlastnictví, kde lze změnit užívání na bytovou jednotku (dříve tyto prostory byly bytovou jednotkou 4+1). Současný prostor má rozlohu 104 m2 a je určen k rekonstrukci dle vlastních představ. K prostoru lze dokoupit za výbornou cenu půdní prostor a vytvořit si tak mezonetový byt. 

Poslední využití těchto prostor bylo restaurační zařízení. V současném stavu se nachází v prostorech jedna velká místnost s pozesením, obslužný pult, kuchyň, skladovací místnost, chodba a dvě toalety.

Prostor se nachází v bytovém domě, kde jsou 4 další bytové jednotky. Na domě byla v roce 2017 zhotovena kompletně nová střecha. V místě je plyn, el i vodovod. U domu je velkoobjemová žumpa, která se vyváží. Příjezd z obecní komunikace, parkování u domu. Náklady na provoz včetně bytového fondu jsou 1.100,- Kč.

Jedná se velmi klidnou lokalitu bez sousedů a okolím plným zeleně. Velmi dobrá je také dopravní dostupnost do okolních měst – Havířov 14 km, Frýdek-Místek 16 km, Český Těším 22 km, Ostrava 30 km. Oblíbená rekreační oblast Žermanice – přehrada vzdálena 3 km. 

K dispozici je k nemovitosti celá přední část zahrady u domu, kterou mají vlastníci rozdělenou a je v pronájmu. V současné době jednají o odkupu od státu.

Autobusová zastávka je 700 m od domu: Pazderna, Špok (směr Frýdek-Místek, Nošovice nebo Dolní Domaslavice, Havířov) a  zastávka Pazderna, Kaple (směr Ostrava) ve vzdálenosti 1,6 km.

700 m od domu se nachází mateřská škola (Horní Domaslavice) a 800 m obchod s potravinami. 

Vstup do bytové jednotky lze udělat i samostatně, než je hlavní vstup do bytového domu – tak je to řešeno nyní u restaurace.

V ceně prodeje je i vybavení restaurace (kulečníkový stůl, fotbálek, šipky, stoly, židle, výčep a další). Majitel zajistí vyklizení v případě, že o tyto věci nebudete mít zájem. 

Velmi solidní majitel nemovitosti a jednání 

  • Město: Lučina
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 750,500 Kč
  • Velikost nemovitosti: 104 m²
  • Pokoje: 4+1

Video