8.00-17.00

Po-Ne

Frýdek-Místek

Hluboká 64

+420 776 096 091

info@realitnikral.cz

Prodej rodinného domu okr. Frýdek-Místek

Vyšní Lhoty
3,249,000 Kč

Popis

Bydlení na vesnici kousek od města!Skvělá nabídka domu se zahradou.

*VIDEO UMÍSTĚNO POD INZERCÍ*

Novinkou v naší nabídce je krásné bydlení v podhorské obci, která leží na úpatí Beskyd pod vrcholem Prašivá – rodinný dům s rozlehlou zahradou ve Vyšních Lhotách po příjemné částečné rekonstrukci a není třeba již cokoliv aktuálně řešit. Stačí se jen nastěhovat, dovybavit dům podle svých představ a užívat si blízkosti hor. Z obce je dobrá dopravní dosažitelnost:  FM 15 min, Č. Těšín: 25 min, OV, HA 30 min. V obci naleznete vše, co je potřebujete. Blízkost přírody, soukromí, ale i knihovnu, poštu, obchody, restauraci, kulturní dům, školu, školku a amfiteátr. Zastávka je přímo u domu.

Rodinný dům má podl. plochu 221 m². Nemovitost je patrová s možností využití půdních prostor. Díky odděleným vstupům lze užívat jako dvougenerační. Dům se nachází v centru obce a je orientován JIHOZÁPADNÍM směrem. Dům je napojen na el. i plyn, díky odběru kvalitní vody ze studny nulové náklady na vodu. V celém domě jsou nová plastová okna a radiátory. Částečná rekonstrukce probíhala v rozmezí posledních 5-10 let. Dům je z části v původním stavu, ale velmi udržovém a postupně vkusně upravovaném. Pro lepší orientaci v domě jsem pro Vás připravili 3D půdorysy jednotlivých podlaží. 

V PŘÍZEMÍ je byt 2+1, do kterého je vstup do jednotlivých pokojů z prostorné chodby koncipovaného jako příjímací pokoj (plov. podl). Všechny dveře mají nové obložky. Pokoje jsou prakticky neprůchozí. Dva velké pokoje jsou nyní využívány jako obýv. pokoj (plov. podl) a ložnice (pův. natřená dřev. podlaha). Třetí vstup vede do kuchyně se spíží (dlažba) a vstupem na terasu. Poslední dveře vedou do koupelny (dlažba), která je po rekonstrukci v moderních červených tónech s vanou, sprchovým koutem a oknem, které poskytuje přirozené denní světlo a větrání. V koupelně je umístěn plynový kotel Baxi Nuvola 280 Fi. WC (dlažba) je oddělené a přístupné ze společné chodby s koupelnou. 

Do 1. PATRA se dostanete pro teracovém schodišti s podestou, nad níž je umístěno okno. Z chodby je vstup na oddělené WC (dlažba) a do rekonstruované koupelny (dlažba), kde se nachází vana i sprchový kout. V obou místnostech je menší okno. Středové třetí dveře z chodby vedou na půdu, která se použít k případnému dovybudování dalších obytných prostor. Krovy jsou v dobrém stavu. Poslední dveře vedou do velkého otevřeného prostoru  (plov. podl), v jehož částech se nachází kuchyně (dlažba) s vestavěnými spotřebiči (myčkou, plyn. sporákem a el. troubou), obývací pokoj s oblíbeným krbem a z části příčkou oddělenou ložnicí. Na obýv. část navazuje prostor “zimní zahrady” s prosklením přes celou zeď. Celý tento prostor má zateplený strop a pohledové trámy. Po bočních stranách od vstupu se nacházejí dvě menší místnosti  (plov. podlaha), využívaných jako pracovna a šatna. Střecha je z pozinkovaného plechu, nově natřena. 

Součástí prodejní ceny je i garáž s el. a vodou (34 m²)s využitelným půdním prostorem nacházející se za domem. Na garáž navazuje kryté stání. 

V prodejní ceně není zahrnuta provize RK. Doporučujeme osobní prohlídku této nemovitosti.

 

  • Město: Vyšní Lhoty
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 3,249,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 221 m²
  • Pokoje: 5
  • Kuchyň: 2
  • Podlaží: 2

Video