8.00-17.00

Po-Ne

Frýdek-Místek

Hluboká 64

+420 776 096 091

info@realitnikral.cz

Pronájem bytu 3+1 po kompletní rekonstrukci

V. Talicha 1865, Frýdek-Místek
10,880 Kč/za měsíc

Popis

Bydlení v žádané lokalitě s krátkou časovou dostupností přírody i města nabízí pronájem  prostorného bytu 3+1 na ul. Václava Talicha na sídlišti Riviéra v části Místek. Budete prvním nájemcem, který si užije právě dokončenou kompletní rekonstrukci bytu o výměře 78 m2. 

Bytový dům je nízkopodlažní (4.NP) a po kompletní rekonstrukci. Byt se nachází v 2.NP a součástí pronájmu je také sklepní kóje. Parkovistě přímo před domem nabízí dostatek míst. Jedná se klidnou lokalitu plnou zeleně s dostupností veškerého občanského vybavení (zastávka MHD, obchody, restaurace, škola, školka, pošta, lékař, lékarna a další).

Byt má dispozici 3+1 a z obývacího pokoje orientovaného na jihozápad je vstup na balkón. V bytě byly provedeny nové omítky, elektroinstalace a podlahy, nová okna se žaluziemi. Jádro je zděné. Ozdobou koupelny v moderních barvách je prostorný sprchový kout. Byt má praktickou dispozici, všechny pokoje jsou neprůchozí. Na přiloženém půdorysu bytu můžete vidět výměru jednotlivých pokojů. 

Měsíční nájemné činí 10.880,- + služby (budou nastaveny dle počtu osob v bytě) + energie (nájemník si volí dodavatele sám). Kauce ve výši 22.000. Provize RK 1x měsíční nájem. Součásní nájemného je i pojištění domácnosti. 

Solidní a prověřený pronajímatel upřednostňuje zájemce bez psa a nekuřáky. Byt je ihned k dispozici. 

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 10,880 Kč/za měsíc
  • Velikost nemovitosti: 78 m²
  • Pokoje: 3+1