Prostorný byt s krbem a se zahrádkou v Dobré u Frýdku-Místku

739 51 Dobrá, Česko
1,190,000 Kč

Popis

Byt 3+1 v osobním vlastnictví se ZAHRÁDKOU v Dobré u Frýdku-Místku s krbem a lodžií.

Celková výměra podlahové plochy jednotky s příslušenstvím i lodžií je 81 m². Do všech pokojů se dá vstoupit z chodby, jedná se tak o příjemnou neprůchozí dispozici. Výměru jednotlivých pokojů a uspořádání  pokojů můžete vidět na přehledných vizualizacích bytu a půdorysu. Náš architekt si pro vás připravil také dvě varianty případné rekonstrukce bytu. Bonusem v tomto bytě je krb, kterým si můžete příjemně vytopit prostory a udělat příjemnější atmosféru bydlení. Přímotopy v bytě se dnes dají nahradit modernějšími typy či provést nové řešení vytápění v rámci případné rekonstrukce. Ve velké části bytu jsou provedeny nové omítky. WC po novější rekonstrukci. Část podlahových krytin v bytě tvoří parkety v pokojích, plovoucí podlaha v obývacím pokoji, dlažba v koupelně a WC a linoleum v kuchyni. Ke kuchyni přiléhá velká praktická spíže s oknem.

Velkou výhodou tohoto bytu jsou také sklepní prostory, které jsou dva a dohromady činí 8 m².

Možnost mít k bytu zahradu se nabízí ve Frýdku a okolí opravdu málo, neváhejte tedy s prohlídkou bytu i lokality. Podíl na pozemku kolem domu tvoří zhruba 220 m², zahradu náležející k bytu můžete vidět na přiložené grafice.

Byt je v osobním vlastnictví a neváznou na něm žádné zástavy či břemena.

Měsíční předpis na správu domu a výše záloh spojená s jednotkou činí 3.197,- Kč + el. 

Byt k dispozici od března 2018.

V tomto roce proběhne také kompletní revitalizace bytového domu. V současné době se zpracovává projektová dokumentace. Bude provedena oprava střechy, zateplení fasády i zateplení stropů sklepa, oprava schodiště a zasklení lodžií. 

Na uvedených kontaktech u inzerci si můžete rezervovat čas své prohlídky.

.

  • Město: Dobrá u Frýdku-Místku
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 97718
  • Cena: 1,190,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 81 m²
  • Pokoje: 3+1