Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci

PŘIPRAVUJEME – K PRODEJI KONEC ČERVNA 2022

Novinkou v naší nabídce je exkluzivní prodej bytu o dispozici 2+1 s balkónem po právě dokončené kompletní rekonstrukci. Byt je v žádané lokalitě a klidné části obce s výhledem do zeleně ze všech místností a přitom dobrou dostupností všech služeb i dopravních spojů. Nemovitost se nachází v nízkopodlažním domě, který svou atmosférou připomíná rodinné bydlení nesrovnatelné s panelákem na sídlišti. 

Projděte se touto zajímavou a světlou nemovitostí pomocí virtuální prohlídky z pohodlí domova. 

Nemovitost je vzhledem k jejímu umístění, ceně a provedené kompletní rekonstrukci vhodná jako investice s předpokládaným výnosem z pronájmu a především růstu hodnoty samotného bytu. Skvělá volba je ale i koupě bytu pro rodinu, která se může rovnou nastěhovat bez starostí s vyřizováním dokumentů nutných pro rekonstrukci a bez starostí se samotnou realizací. 

Nabízená nemovitosti má výměru 61 m2, nachází se na ulici Úvoz 1406/15 v Českém Těšíně a je umístěna v 3.NP/4.NP. Přímo u domu se nachází možnost parkování. V blízké lokalitě je v pěší vzdálenosti zastávka MHD, potraviny a také městské koupaliště. 

Byt je právě po dokončené kompletní rekonstrukci. Kuchyně je na míru s dostatečným prostorem pro přípravu a také množstvím úložného prostoru. Sklokeramická deska a trouba je zn. Gorenje, odsavač par zn. Mora. Kuchyně a ložnice mají okna na východní stranu.

Na chodbě se nachází oddělené WC geberit a koupelna se sprchovým koutem, praktickým žebřinovým topením,  s vývodem na pračku a sušičku a prostorná úklidová komora. Na chodbě, WC i koupelně je sádrokartonový podhled s vestavěnými svítidly. 

Dispozice bytu je velmi praktická, jednotlivé pokoje jsou neprůchozí a přístupné ze středové chodby. 

Na obývací prostor navazuje přímo větší balkón, který můžete využít k posezení či pěstování bylin a nenáročné zeleniny. 

Výměry jednotlivých pokojů a jejich umístění můžete přehledně vidět na přiloženém půdorysu. K bytové jednotce náleží 2 sklepní kóje. Bytový dům je po kompletní rekonstrukci – nová fasáda, okna, střecha, vstup do domu na čip. V domě se zvažuji vybudování výtahů v případě získání dotací na tuto realizaci. 

Jedná se o družstevní vlastnictví, které v současné době neumožňuje převod do osobního vlastnictví z důvodů  předchozích špatných zkušeností s převody do OS – především zkomplikování vlastnických vztahů v těchto družstevních domech. Jednak pravidel pro rozhodování v těchto domech a rovněž i správu těchto domů. Družstevní vlastnictví obsahuje pro majitele družstevního podílu mnoho výhod, má v ČR dobrou a dlouhou historii. Více informací k této problematice vám sdělíme v případě zájmu osobně. Fond oprav je 37 Kč za m2, což odpovídá běžným částkám u domu po kompletní revitalizaci. 

V ceně je obsažen poplatek za zprostředkování realitní společnosti a poplatek družstvu za převod.

Český Těšín je město s bohatou kulturní historií přehlídek a festivalů, centrum města je aktuálně modernizováno a najdete zde veškerou občanskou vybavenost a nabídku obchodů i služeb. Jedná se také o nevýznamnější hraniční přechod do Polska, jež od sebe dělí řeka Olše. Český Těšín má přímé železniční spojení se všemi významnými městy regionu a dále zde zastavují všechny dálkové spoje směrem na Slovensko a do Prahy. Český Těšín obsluhují a přímé spojení s Prahou zajišťují i soukromí dopravci RegioJet a LEO Express. V roce 2007 byla dokončena poslední část postupně budovaného obchvatu odvádějící tranzitní dopravu ze směru Slovensko (I/11), Polsko, Ostrava a Brno (D48) mimo centrum města, včetně navazující dálnice D48 do Frýdku-Místku.