Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií

Exkluzivní nabídka družstevního bytu vhodného k investici o dispozici 2+1 s lodžií v Českém Těšíně.

  • *NOVINKA* – cena 1.699.808 Kč
  • Užitná plocha 69 m2, 2 sklepní kóje
  • Dispozice 2+1 s lodžií
  • Žádaná a klidná lokalita
  • Kompletní nová rekonstrukce
  • Parkování u domu
  • Atraktivní investice

Novinkou v naší nabídce je exkluzivní prodej bytu o dispozici 2+1 s lodžií po právě dokončené kompletní rekonstrukci. Byt je v žádané lokalitě a klidné části obce s výhledem do zeleně ze všech místností a přitom dobrou dostupností všech služeb i dopravních spojů. Nemovitost se nachází v nízkopodlažním domě, který svou atmosférou připomíná rodinné bydlení nesrovnatelné s panelákem na sídlišti. Parkování se nachází přímo u domu.

Projděte se touto zajímavou a světlou nemovitostí pomocí virtuální prohlídky z pohodlí domova. Designérka vytvořila také návrh interiéru, který vám může být při vybavování bytu inspirací. 

Nemovitost je vzhledem k jejímu umístění, ceně a provedené kompletní rekonstrukci vhodná jako investice s předpokládaným výnosem z pronájmu a především růstu hodnoty samotného bytu. Skvělá volba je ale i koupě bytu pro rodinu, která se může okamžitě nastěhovat bez starostí s vyřizováním dokumentů nutných pro rekonstrukci a bez starostí se samotnou realizací. 

Nabízená nemovitost s příslušenstvím a lodžií má výměru 69 m2, nachází se na ulici Úvoz 1406/15 v Českém Těšíně a je umístěna v 3.NP/4.NP. V blízké lokalitě je v pěší vzdálenosti zastávka MHD, potraviny a také městské koupaliště. 

Byt je právě po dokončené kompletní rekonstrukci. Kuchyně je na míru s dostatečným pracovním prostorem a také množstvím úložného prostoru. Plynová varná deska a digestoř zn. Mora, trouba Gorenje. 

Na chodbě se nachází oddělené WC Geberit a koupelna se sprchovým koutem, praktickým žebřinovým topením,  s vývodem na pračku a sušičku a prostorná úklidová komora, kterou lze využít jako šatní skříň. Na chodbě, WC i v koupelně je sádrokartonový podhled s vestavěnými svítidly. Dispozice bytu je velmi praktická, jednotlivé pokoje jsou neprůchozí a přístupné ze středové chodby. Na obývací prostor přímo navazuje větší balkón, který můžete využít k posezení či pěstování bylin a nenáročné zeleniny. Nové vstupní bezpečnostní dveře. 

Výměry jednotlivých pokojů a jejich umístění můžete přehledně vidět na přiloženém půdorysu. K bytové jednotce náleží 2 prostornější sklepní kóje. Bytový dům je po kompletní rekonstrukci – nová fasáda, okna, střecha, rozvody, vstup do domu na čip. V domě je v plánu vybudování výtahů v případě získání dotací na tuto realizaci. 

Jedná se o družstevní vlastnictví, které v současné době neumožňuje převod do osobního vlastnictví z důvodů  předchozích špatných zkušeností s převody do OS – především zkomplikování vlastnických vztahů v těchto družstevních domech. Jednak pravidel pro rozhodování v těchto domech a rovněž i správu těchto domů. Družstevní vlastnictví obsahuje pro majitele družstevního podílu mnoho výhod, má v ČR dobrou a dlouhou historii. Více informací k této problematice vám sdělíme v případě zájmu osobně. Fond oprav je 30 Kč za m2, což odpovídá běžným částkám u domu po kompletní revitalizaci. 

V ceně není zahrnut poplatek za zprostředkování a poplatek družstvu za převod.

Český Těšín je město s bohatou kulturní historií přehlídek a festivalů, centrum města je aktuálně modernizováno a najdete zde veškerou občanskou vybavenost a nabídku obchodů i služeb. Jedná se také o nejvýznamnější hraniční přechod do Polska, jež od sebe dělí řeka Olše. Bezprostředně sousedící město Cieszyn nabízí také bohaté obchodní i volnočasové vyžití. 

Český Těšín obsluhují a přímé spojení s Prahou zajišťuje například SC Pendolino (Praha, Cheb, Košice) i soukromí dopravci RegioJet a LEO Express. V roce 2007 byla dokončena poslední část obchvatu odvádějící tranzitní dopravu mimo centrum města ze směru Slovensko (I/11) a Polsko (S52) dále směrem Frýdek-Místek, Ostrava, Brno, Praha a Vídeň (D48).

Virtuální prohlídka

Mapa