Byt 2+1 v centru Českého Těšína

Exkluzivní prodej prostorného bytu v centru města Český Těšín. Byt má dispozici 2+1 a výměru 63 m2. V bytovém domě je 16 bytů. 

  • *REZERVOVÁNO* – 1.599.000 Kč *
  • Užitná plocha 63 m2, sklep po rekonstrukci
  • Zděný dům, dispozice 2+1
  • Prémiová lokalita v centru
  • Prostorný zděný sklep 8 m2

Naše společnost nabízí exkluzivně byt č. 16  ve zděné zástavbě o dispozici 2+1, který se nachází ve čtyřpodlažním obytném domu č.p. 275 při ul. Hraniční. Dům se nachází ve městě Český Těšín, v blízkosti centrální části města s kompletní infrastrukturou a službami. Dům je dobře dopravně dostupný, v blízkosti se nachází vlakové i autobusové nádraží. Napojení na strategickou komunikaci č. 468 spojující města Český Těšín a Třinec je možné ve vzdálenosti cca 1 km, hraniční přechod Český Těšín/Cieszyn je ve vzdálenosti cca 600 m. Z bytu se díky exkluzivní lokalitě dostanete do 5 minut k řece Olši, parku A.Sikory, do kaváren a restaurací, do nového obchodního centra se službami a obchody.

Kromě fotografií naleznete k inzerci i videoprohlídku.

Byt má tři místnosti – dvě obytné místnosti, kuchyň, spíž, předsíň a koupelnu s WC, k bytu dále náleží zrekonstruovaný sklep umístěný v 1.PP domu formou nájemní smlouvy. Byt se nachází v dobrém stavebně-technickém stavu po rekonstrukci. V koupelně se nachází sprchový kout a umyvadlo, WC. Úprava vnitřních povrchů je vápenná hladká, v koupelně je keramický obklad. Okna jsou plastová, dveře jsou náplňové. Podlahy v obytných místnostech jsou parketové, v kuchyni a předsíni plovoucí, v sociálním zázemí je keramická dlažba. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem umístěným v předsíni. Umístění bytu ve 4.NP má výhodu absence sousedů nad vámi a zajištění klidu v bytě. 

Dům č.p. 275, ve kterém se nachází oceňovaný byt, je ve vlastnictví Bytového družstva HRANIČAN 8 (jedná se o soukromé družstvo pouze k tomuto domu). Ke dni ocenění se dům nachází v dobrém stavebně-technickém stavu, s pravidelnou údržbou. Dům je napojen na elektro, vodu, plyn a kanalizaci.  K dispozici znalecký posudek, na základě kterého byla stanovena cena. 

Náklady na bydlení – měsíční předpis záloh je 2.389 Kč + el. + plyn. 

Parkování přímo u domu.

V ceně není obsažen poplatek za zprostředkování realitní společnosti.

Český Těšín je město s bohatou kulturní historií přehlídek a festivalů, centrum města je aktuálně modernizováno a najdete zde veškerou občanskou vybavenost a nabídku obchodů i služeb. Jedná se také o nevýznamnější hraniční přechod do Polska, jež od sebe dělí řeka Olše. Český Těšín má přímé železniční spojení se všemi významnými městy regionu a dále zde zastavují všechny dálkové spoje směrem na Slovensko a do Prahy. Český Těšín obsluhují a přímé spojení s Prahou zajišťují i soukromí dopravci RegioJet a LEO Express. V roce 2007 byla dokončena poslední část postupně budovaného obchvatu odvádějící tranzitní dopravu ze směru Slovensko (I/11), Polsko, Ostrava a Brno (D48) mimo centrum města, včetně navazující dálnice D48 do Frýdku-Místku.

Mapa