Byt 2+1 v centru města

Exkluzivní nabídka bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 s balkónem v centru Frýdku-Místku

  • *PŘIPRAVUJEME*
  • Užitná plocha 62 m2, sklepní kóje
  • Dispozice 2+1 s balkónem
  • Vyhledávaná lokalita v centru města
  • Měsíční náklady pro 3 osoby – 3.905 Kč
  • Osobní vlastnictví bez právních vad a závazků

Novinkou v naší nabídce je exkluzivní prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 s balkónem. Byt je v žádané lokalitě centra Frýdku-Místku s výhledem do zeleně ze všech místností a pěší dostupností všech služeb i dopravních spojů. Nemovitost se nachází v nízkopodlažním domě, který svou atmosférou připomíná rodinné bydlení nesrovnatelné s panelákem na sídlišti. Parkování se nachází přímo u domu.

Projděte se touto zajímavou pomocí virtuální prohlídky z pohodlí domova. Designérka vytvořila také návrh interiéru, který vám může být při vybavování bytu inspirací. 

Nabízená nemovitost s příslušenstvím a balkónem má výměru 62 m2, nachází se na ulici Bezručova 167, Místek a je umístěna v 4.NP/4.NP. Exkluzivní lokalita v blízkosti náměstí Svobody nabízí restaurace, kavárny, obchody a veškerou občanskou vybavenost. V sousedství domu se nacházejí Sady B.Smetany s přiléhající řekou Ostravice s cyklostezkami.

Dispozice bytu je 2+1 s prostornějším balkónem a má praktickou neprůchozí dispozici. Do jednotlivých pokojů (ložnice, obývací pokoj, kuchyně, WC, koupelna) se vstupuje z chodby. Byt je v původním, udržovaném stavu a vhodný i ke kompletní rekonstrukci dle vašich představ. V ložnici a obývacím pokoji se nachází původní parkety, v ostatních místnostech linoleum. Okna ložnice a kuchyně jsou umístěny západním směrem do klidného dvora a obývací pokoj s balkónem na jihovýchod. Okna jsou plastová. Z chodby je část bytového jádra vyzděná (panel). WC a koupelna jsou oddělené, v koupelně je otvor pro pračku do chodby.

Součástí bytu jsou i 2 sklepní kóje umístěné v suterénu bytu. Praktický ložný prostor se také nachází u vstupu do nemovitosti. 

Nemovitost je bez právních závad, břemen či zástav. Měsíční předpis je pro 3 osoby ve výši 3.905 Kč (z této částky činí Fond oprav 1.093 Kč). 

Výborné dopravní napojení z lokality směr Ostrava, Český Těšín i Frýdlant. Z města vychází dálnice D56 Frýdek-Místek – Ostrava, městem prochází dálnice. D48 Bělotín – Nový Jičín – Frýdek-Místek – Český Těšín – Polsko. Město leží na mezinárodní dopravní křižovatce dálnic D48 a D56, tvoří turisticky atraktivní bránu Beskyd a je vzdáleno jen 25 km od státní hranice s Polskem a 35 km od státní hranice se Slovenskem.

Virtuální prohlídka

Mapa