Byt 2+kk a zahradou v centru Českého Těšína

Exkluzivní prodej bytu v osobním vlastnictví v centru Českého Těšína. Byt má dispozici 2+kk a společnou zahradu u bytového domu.

  •  *NOVINKA* – 1.599.000 Kč *
  • Užitná plocha 52 m22
  • Dispozice 2+kk, 1.NP, nízkopodlažní dům 
  • Prémiová lokalita v centru města
  • Prostorný zděný sklep 10 m2
  • zahrada s pergolou za domem

Naše společnost exkluzivně nabízí byt ve zděné zástavbě o dispozici 2+kk se šatnou a podílem na zahradě a prostorné půdě v osobním vlastnictví nacházející se přímo v centru Českého Těšína, v blízkosti náměstí. Byty ke koupi v osobním vlastnictví jsou ve městě velmi ojedinělé. Z bytu se díky exkluzivní lokalitě dostanete do 5 minut k řece Olši, parku A.Sikory, do kaváren a restaurací, na nádraží, do nového obchodního centra se službami a obchody. Dům je dobře dopravně dostupný, v blízkosti se nachází vlakové i autobusové nádraží. Napojení nastrategickou komunikaci č. 468 spojující města Český Těšín a Třinec je možné ve vzdálenosti cca 1,1 km, hraniční přechod Český Těšín/Cieszyn je ve vzdálenosti cca 700 m. 

Byt má užitnou plochu 52 m2 a nachází se v přízemí situovaný okny do zahrady. Součástí ceny je i prostorný sklep, který k bytu náleží. Kromě fotografií naleznete k inzerci i videoprohlídku.

Bytová jednotka má dvě obytné místnosti, jedna místnost je s kuchyňským koutem, předsíň, koupelnu s WC a jednu menší místnost, k bytu dále náleží sklep (10 m2) umístěný v 1.PP domu. Byt se nachází v dobrém stavebně-technickém stavu, po částečné rekonstrukci. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a WC, v kuchyňském koutě je kuchyňská linka s plynovým sporákem. Úprava vnitřních povrchů je vápenná hladká, v koupelně je keramický obklad. Okna jsou plastová, dveře jsou náplňové. Podlahy jsou plovoucí, v sociálním zázemí a části předsíně je keramická dlažba. Vytápění bytové jednotky je zajištěno plynovým kotlem umístěným v předsíni, ohřev vody zajišťuje el. bojler umístěný v koupelně. 

Dům, ve kterém se nachází oceňovaná bytová jednotka, je ke dni ocenění v dobrém stavebně-technickém stavu, s pravidelnou údržbou. Výhodou je možnost využití uzavřené zahrady za domem sloužící pouze pro vlastníky bytového domu. Na zahradě se nachází altán, okrasné keře a dřeviny. Lze pěstovat zeleninu a bylinky. 

Dům je napojen na elektro, vodu, plyn a kanalizaci. 

Náklady na bydlení – měsíční předpis záloh je 1.650 Kč + el. + plyn. Dům je bez úvěru. Úklid v domě zajišťuje firma. 

Parkování přímo u domu. 

V ceně není obsažen poplatek za zprostředkování realitní společnosti.

Český Těšín je město s bohatou kulturní historií přehlídek a festivalů, centrum města je aktuálně modernizováno a najdete zde veškerou občanskou vybavenost a nabídku obchodů i služeb. Jedná se také o nevýznamnější hraniční přechod do Polska, jež od sebe dělí řeka Olše. Český Těšín má přímé železniční spojení se všemi významnými městy regionu a dále zde zastavují všechny dálkové spoje směrem na Slovensko a do Prahy. Český Těšín obsluhují a přímé spojení s Prahou zajišťují i soukromí dopravci RegioJet a LEO Express. V roce 2007 byla dokončena poslední část postupně budovaného obchvatu odvádějící tranzitní dopravu ze směru Slovensko (I/11), Polsko, Ostrava a Brno (D48) mimo centrum města, včetně navazující dálnice D48 do Frýdku-Místku.

Mapa