Byt 2+kk v centru Frýdku

Exkluzivní nabídka bytu v širším centru Frýdku-Místku v osobním vlastnictví v bytovém domě po kompletní rekonstrukci. Byt má dispozici 2+kk a celkovou výměru 52 m2, jejíž součástí je i sklepní kóje. Projděte si byt z pohodlí domova díky virtuální prohlídce, která je součástí inzerce. 

  1. PRODÁNO
  2. Cena na vyžádání
  3. Výměra bytu 52 m2 včetně příslušenství
  4. Moderní dispozice 2+kk
  5. Částečná rekonstrukce
  6. Zděné jádro
  7. Nízké náklady
  8. Centrum města
  9. Dobrá dopravní dostupnost

Byt se skládá z obývacího pokoje (19 m2), na který navazuje příjemně kuchyňský kout (7 m2), prostorné chodby (8 m2), kde je ve zděném jádře umístěno odděleně WC a koupelna a ložnice (14 m2). Orientace oken bytu je na jihozápad. Byt byl majiteli v průběhu let udržován a postupně upravován. Byt je možno ale také zcela nově rekonstruovat dle svých představ. V rámci prohlídky s vámi rádi probereme možnosti moderní rekonstrukce a případných úprav, které dispozice bytu nabízí. Před vstupem do samotného bytu se nachází společná předsíň i pro vedlejší byt, která je uzamykatelná, dveře bytu jsou odděleny od chodby domu. Byt se nachází ve vyvýšeném přízemí domu, který je po kompletní revitalizaci. V domě je zajištěna úklidová firma. 

Jedná o se novější bytový dům z roku 1995 a díky své výhodné poloze u Kostíkova náměstí se dostanete pěší chůzi ke všem službám, obchodům, restauracím i na zastávku městské dopravy a blízké vlakové nádraží. V sousedství domu jsou oblíbené Sady Svobody a oblíbené jsou také procházky a cyklostezky kolem nedaleké řeky Ostravice.

Byt se vzhledem k velmi nízkým nákladům (500 Kč fond oprav) i vzrůstajícím cenám bytů v lokalitě hodí jako investice a dá se využít i výhodně na následný pronájem. Můžete kombinovat zisk z nájmu s růstem hodnoty bytu. 

Náklady v bytě na 2 osoby: Studená voda 230 Kč, Teplá voda 320 Kč, Teplo 531, Fond oprav 508 Kč. 

Majitel byt prodává z důvodu stěhování do novostavby rodinného domu. 

Mapa