Byt 3+kk se zahradou v malé obci

Exkluzivní nabídka bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk se zahrádkou v obci Lučina – vstupní bráně do rekreační oblasti Žermanické přehrady. Byt se nachází v přízemí nízkopodlažního domu v beskydské přírodě. 

  • Podlahová plocha 64 m2, zahrádka
  • Dispozice 3+kk
  • Po částečné rekonstrukci, zděná nemovitost
  • Příjemné venkovské prostředí s dobrou dostupností
  • Naše realitní kancelář doporučuje

Cena: 2.299.000 Kč, SLEVA!

Exkluzivně nabízíme byt 3+kk se zahradou v obci Lučina, která je oblíbeným místem vyhledávaným pro klid a rekreaci díky blízkosti Žermanické přehrady, přitom s výbornou dostupnosti do okolních měst: Frýdek-Místek 9 min, Havířov 15 min a Ostrava 25 min.  700 m od nemovitosti se nachází autobusová zastávka. 

Velkou výhodou nemovitosti je umístění bytu v nízkopodlažní zděné budově (2.NP) v přízemí se zahradou za domem. Využívat tak můžete výhody bytu i rodinného domu. Pár metrů od domu se nachází les a okolí plné zeleně vhodné k procházkám. V domě se nachází pouze 5 bytových jednotek (tři po rekonstrukci v přízemí a dvě v půdních prostorech).

Byt byl majitelkou před lety rekonstruován a z původní 2+1 byl upraven na praktičtější 3+kk a získal se tak menší pokoj navíc. Jeho celková výměra je 64 m2. Výhodou jsou neprůchozí pokoje přístupné z prostorné chodby s promyšleným úložným prostorem. Jádro je zděné a koupelna s wc i bidetem rovněž po rekonstrukci. Byt má velmi příjemnou atmosféru a byl dobře udržovaný. V oknech jsou instalovány žaluzie „den a noc“.

V kuchyni se nachází turbo plynový kotel Vaillant na vytápění a k ohřevu vody slouží bojler. Ohřev vody je nastaven na noční proud se zvýhodněnou sazbou. Vstupní dveře do bytu jsou nové, bezpečnostní. 

Na jednotlivých fotografiích pořízených v bytě si můžete prohlédnou vizualizaci s nábytkem navrženým designérkou, jak lze nemovitost moderně zařídit.

Projděte se z pohodlí domova nemovitostí díky našemu 3D skenu a na osobní prohlídce se jen pak už přesvědčíte o výhodách nemovitosti. Nabízíme také možnost online prohlídky v reálném čase pro zájemce a investory ze vzdálenějších míst republiky. 

Zahrádka k bytu je o velikosti 138 m2 vymezena nově vybudovaným plotem a nyní je zde vzrostlý jehličnan uprostřed plochy a osazené truhlíky v přední části. Zahradu si tak můžete dotvořit dle vlastních představ a udělat zde příjemné posezení s výhledem na Lysou horu či užitnou a okrasnou zahradu. 

Celkové náklady měsíční na byt jsou nyní 3. 066 Kč ( el. 2900 – ohřev, vytápění, vaření, osvětlení a provoz domácnosti, 166 Kč voda) + fond oprav 1280 Kč.

U venkovní části při vstupu na zahradu se ještě k bytu nachází úložný prostor využitelný jako sklad zahradního nářadí. 

Velkou výhodou je parkovací místo k bytu vymezené přímo u domu. Odpadá vám tak starost s hledáním parkovacího místa na sídlišti ve městě, jež je nyní velkým tématem při koupi bytu. 

Na domě byla investována oprava střechy, nyní probíhá úprava vnitřních prostor domu (dlažba, omítky, výmalba). U domu je vlastní septik. V roce 2021 došlo také k nové izolaci domu a odkopání. 

Nemovitost je bez právních závad, břemen či zástav. 

Virtuální prohlídka

Mapa