Byt u náměstí 1+1, Český Těšín

Exkluzivní nabídka bytu v OSOBNÍM VLASTNICTVÍ o dispozici 1+1 v centru Českého Těšína vedle náměstí Č.S.A. Byt se nachází v lokalitě staré zástavby s kompletní občanskou vybaveností.  

  • *PRODÁNO*
  • Užitná plocha 36 m2, sklep
  • Dispozice 1+1, 3.NP s výtahem na patře
  • Výjimečná lokalita v centru města
  • Dobrá dopravní dostupnost
  • Atraktivní investice
  • Kompletně vybavený

Kompletně vybavený investiční byt 1+1 v osobním vlastnictví se nachází přímo v centru Českého Těšína, v sousedství náměstí. Byty ke koupi v osobním vlastnictví a v centru jsou zde naprosté ojedinělé. Z bytu se díky exkluzivní lokalitě dostanete do 5 minut k řece Olši, do kaváren a restaurací, na nádraží, do nového obchodního centra se službami a obchody. Vynikající dopravní spojení.

Byt má užitnou plochu 36 m2 a nachází se v 3.NP/6.NP. Součástí ceny je i sklep, který k bytu náleží. V domě jsou mezi patry společné balkóny s výhledem do dvora, ze kterého je bezbariérový přístup do domu. Do domu můžete rovněž vstoupit z ulice Havlíčkova čp. 1645/9. Bytový dům je po kompletní revitalizaci, v domě je nově instalován kamerový systém a dobré sousedské vztahy. 

Byt prošel v listopadu částečnou rekonstrukcí poté, co v bytě skončil aktuální nájemník. Nově je položena plovoucí podlaha na chodbě a v kuchyni včetně olištování, v pokoji jsou na zemi původní udržované parkety. Nové vstupní dveře do bytu i interiérové dveře do obývacího pokoje, nová výmalba celého bytu, kompletní osvětlení, WC a upraveny detaily v bytě, tak aby jste se o nic nemuseli již starat. Projděte si byt z pohodlí domova pomocí 3D virtuální prohlídky. 

Byt je kompletně vybavený a připraven k nastěhování. Vybavení bytu: kuchyně – kávovar Deloghi na kapsle, posezení s barovými židlemi, lednice Zanussi, kuchyňská linka se s sporákem Classic, základní nádobí, obývací pokoj – postel, sedačka, stůl, židle, konferenční stolek, knihovna a koberec, koupelna – pračka Candy.

Součástí bytu jsou i veškeré textilní dekorace, obrazy, lampy a doplňky včetně živých květin. 

Velmi nízké náklady na bydlení – měsíční zálohy na služby jsou 1.144 Kč a fond oprav 1.056 Kč.

V ceně je obsažen poplatek za zprostředkování realitní společnosti.

Český Těšín je město s bohatou kulturní historií přehlídek a festivalů, centrum města je aktuálně modernizováno a najdete zde veškerou občanskou vybavenost a nabídku obchodů i služeb. Jedná se také o nevýznamnější hraniční přechod do Polska, jež od sebe dělí řeka Olše. Český Těšín má přímé železniční spojení se všemi významnými městy regionu a dále zde zastavují všechny dálkové spoje směrem na Slovensko a do Prahy. Český Těšín obsluhují a přímé spojení s Prahou zajišťují i soukromí dopravci RegioJet a LEO Express. V roce 2007 byla dokončena poslední část postupně budovaného obchvatu odvádějící tranzitní dopravu ze směru Slovensko (I/11), Polsko, Ostrava a Brno (D48) mimo centrum města, včetně navazující dálnice D48 do Frýdku-Místku.

Mapa