Byt 3+1 v centru Frýdlantu nad Ostravicí

Exkluzivní prodej prostorného bytu v osobním vlastnictví v centru města Frýdlant nad Ostravicí s výhledem na Beskydy. Byt má dispozici 3+1 s balkónem a výměru 90 m2  s příslušenstvím (sklepem). V bytovém domě je pouze 8 bytů. 

  • *NOVINKA* – 3.690.000 Kč *
  • Užitná plocha 90 m2, sklep
  • Dispozice 3+1 s balkónem, 3.NP, nízkopodlažní dům
  • Prémiová lokalita v podhůří Beskyd
  • Prostorný zděný sklep 8 m2
  • Atraktivní bydlení v centru města

Jedná se o prémiovou lokalitu v podhůří Beskyd, vyhledávanou pro svou výbornou dostupnost a blízkost přírody a hor – cyklistika, turistika, sjezdové a běžecké lyžování, přírodní koupání, tenis, golf, wellness, restaurace a další. Navíc díky poloze bytu máte na dosah veškerou občanskou vybavenost (obchody, restaurace, kavárny, pošta, lékárny, nádraží, zastávka autobusu, koupaliště, sportovní centra, hřiště, banka a další) ve městě a rychle napojení na silnici a dálnici do Ostravy a Opavy, Frýdku či Českého Těšína.

Byt je v původním stavu po prvním majiteli a můžete jej rekonstruovat dle svých představ či využít stávající stav a doplnit jej o novou kuchyň a doplňků do koupelny. Jádro je zděné, stejné jako zdi mezi pokoji. Vyměněna plastová okna. Byt má prostorné a neprůchozí pokoje přístupné ze středové chodby – obývací pokoj 25,70 m2 s balkónem 4,24 m2, ložnice 16,00 m2 a 13,98 m2, předsíň 7,35 m2, koupelna 2,11 m2 a oddělené WC 1,00 m2. Na konci chodby mezi pokoji na nachází komora s oknem, kterou lze využít jako šatnu – 2,88 m2.

Výhodou při koupi bytu je velký zděný sklep o výměře 7,47 m2.

Projděte se touto zajímavou pomocí virtuální prohlídky z pohodlí domova. Designérka vytvořila také návrh interiéru, který vám může být při vybavování bytu inspirací

Nemovitost je bez právních závad, břemen či zástav. Měsíční předpis záloh činí 3.193 Kč (z toho fond oprav 1.500 Kč, dodávka tepla 700 Kč, teplá voda 400, vodné a stočné 400 a ostatní).

Přímo naproti domu je nově vybudováno velké parkoviště u nádraží, nemusíte si dělat starosti s hledáním parkovacího místa. 

V ceně není obsažena provize RK.

Virtuální prohlídka

Mapa