Dům v centru Frýdku-Místku

Rodinný dům v nejžádanější lokalitě města Frýdek-Místek s 2 bytovými jednotkami, zahradou na západ a samostatně stojící garáží pro 2 automobily. Místo charakterizuje přímá blízkost centra Místku, řeky Ostravice, parků a dostupnost kompletní nabídky obchodů i služeb. Vhodné pro bydlení i podnikání. 

*PRODÁNO*

Pro vlastní potřeby prošly interiéry obou jednotek kompletní moderní rekonstrukcí, na domě je nová střecha (r. 2019) a plastová okna (r. 2013). Zbývá na nové majitele pouze nová fasáda domu, pro představu jsme do fotogalerie umístili barevný návrh řešení. 

Pro komplexní představu naleznete v galerii půdorysy obou podlaží a v inzerci odkaz na virtuální prohlídku celého domu a zahrady. V přízemí se nachází byt 3+1 o výměře 64 m2, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2020. Byt se skládá ze 3 pokojů, které mají praktickou neprůchozí dispozici a z prostorné vstupní chodby s kuchyní. Kuchyň je na míru s vestavěnými spotřebiči – el. trouba Whirpool, digestoř Whirpool, plyn.sporák Whirpool, myčka Eta. V celém bytě jsou nové rozvody vody, odpadů, elektřiny, topení, nové interiérové dveře, obložkové zárubně, škrábaná omítka před výmalbou, podlahy jsou v pokojích buď původní parkety, smrkové palubky nebo teraso. Stěny mezi kuchyní, pokojem a koupelnou jsou nově vyzděny. Koupelna je ve velmi moderním designu se zděným sprchovým koutem a závěsným WC geberit. Koupelna je vybavena praktickým žebřinovým topením, koupelnovým nábytkem a zrcadlem. Velkou výhodou jsou 2 okna v koupelně – zajištěno denní světlo i odvětrávání. V koupelně je prostor pro pračku i sušičku. 

V patře se nachází byt 2+1 o výměře 62 m2. Byt prošel rekonstrukcí majitelem již v roce 2011. Praktická neprůchozí dispozice jako v přízemí. Z chodby se vchází do všech pokojů. Z chodby vstup i do komory, kde se nachází dostatek úložného prostoru. V ložnice zůstanou skříně se zrcadlem. Obývací pokoj má balkón, jsou zde také kamna, která v případě potřeby vytopí i celý byt. Rohová kuchyň na míru s vestavěnými spotřebiči – mikrovlná trouba Whirpool, el.trouba Bosh, lednice a digestoř Candy, myčka Lord. V celém bytě jsou nové rozvody vody, odpadů, elektřiny, topení, nové interiérové dveře, škrábaná omítka před výmalbou, podlahy jsou v pokojích buď původní parkety, smrkové palubky či teraso.

  • Obě bytové jednotky jsou od sebe odděleny jednotlivými vstupy z patra schodiště, společný jen vstup do domu. 
  • Dům je celý podsklepen a má světlou výšku 2 m. Ve sklepě se nachází plynový kotel Baxi. 
  • Vstup do domu je zastřešen a slouží i jako závětří. U vstupu položena zámková dlažba. 
  • Dům je napojen na kanalizaci, vodovod, el. i plyn. 
  • Zahrada u domu má výměru 346 m2 a oceníte ji k relaxu, aktivnímu odpočinku či pěstování vlastní zeleniny a ovoce. Zahrada je nově založena v roce 2020. Do zahrady je také možno dosadit více vzrostlých stromů, aby vzniklo soukromí na zahradě ze strany bytového domu v sousedství. 
  • Samostatně stojící garáž o výměře 36 m2 a rozměry 10,8 m x 3,4, el.vrata.
  • K dispozici původní dokumentace RD
  • Cena na vyžádání

Mapa