Investiční byt 2.NP v centru města s balkónem

Exkluzivní nabídka družstevního bytu vhodného k investici o dispozici 1+kk v centru Třinci.

  • *PRODÁNO*
  • Splacený úvěr na byt ve výši 99.560 Kč
  • Užitná plocha 20 m2, sklepní kóje
  • Dispozice 1+kk s lodžií
  • Vyhledávaná lokalita v centru města
  • Nízké měsíční náklady
  • Atraktivní investice

Exkluzivně nabízíme výbornou investici do vlastního bydlení či do následného pronájmu s výnosem  – byt v centru Třince na ulici Lidická. Garsoniéra s lodžií orientovaná na slunnou západní stranu prošla základní rekonstrukcí a je připravena k okamžitému užívání a nastěhování. Celková výměra bytu s lodžií a sklepem je 20 m2, umístění v 3.NP. Náklady na bydlení jsou velmi nízké – pouhých 1.300 Kč. Na bytě je splacen předčasně i úvěr družstva na byt ve výši 99.560 Kč, odpadá tak měsíční splátka jako u jiných bytů v domě. 

Designérka vytvořila také návrh interiéru, který vám může být při zařizování bytu inspirací. Jedná se o malý byt, kde se ale vejde do jedné místnosti vše potřebné. Koupelna s WC má zděné jádro a je vybavena novou sanitou. V hlavní místnosti i na chodbě je položena vinylová podlaha. Nové rozvody elektřiny v lištách. Z balkónu je příjemný výhled do ulice a zeleně. Balkón nabízí dostatek prostoru na umístění posezení či pěstování bylin a zeleniny. Díky balkónu si můžete v bytě také příjemně vyvětrat. Lodžie u takto malých bytů 1+0 nebývají běžné, je to tak jeho velká výhoda. Přímo na patře je nový výtah a v přízemí rampa od vchodu. Byt je tak stoprocentně bezbariérový. 

Díky virtuální prohlídce si byt můžete detailně prohlédnout z pohodlí domova. 

Hlavní předností nemovitosti je její umístění – lokalita v centru Třince. Za domem je kavárna, knihovna a infocentrum, vedle domu obchodní centrum s prodejnou Albert, lékárnou, bankomatem a Burger barem. Další restaurace, kavárny, obchody jsou na náměstí Svobody vzdáleném od domu 300 m a náměstí T.G.M 400 m, stejně jako vlakové nádraží Třinec – centrum. Parkování u domu. Nejbližší autobusová zastávka 150 m. V blízkosti se nachází také lesopark. 

Jedná se o družstevní vlastnictví (malé bezpečné družstvo jednoho vchodu), které v současné době neumožňuje převod do osobního vlastnictví z důvodů  předchozích špatných zkušeností s převody do OS – především zkomplikování vlastnických vztahů v těchto družstevních domech. Jednak pravidel pro rozhodování v těchto domech a rovněž i správu těchto domů. Družstevní vlastnictví obsahuje pro majitele družstevního podílu mnoho výhod, má v ČR dobrou a dlouhou historii. Více informací k této problematice vám sdělíme v případě zájmu osobně.

Bytový dům je po kompletní revitalizaci – plastová okna, zateplení fasády, 2 výtahy.

V ceně je zahrnuta i virtuální prohlídka a fotografie s návrhem interiéru, který můžete využít k následnému pronájmu nemovitosti

Nabízíme stejné byty v tomto domě hned nad sebou, můžete tak zakoupit dvě investiční příležitosti najednou a mít praktičtější správu nemovitostí. 

V ceně není zahrnut poplatek za zprostředkování RK.

Virtuální prohlídka

Mapa