Prodej 2+1 v Nošovicích

Exkluzivní nabídka bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 v obci Nošovice – vstupní bráně do Beskyd. Byt se nachází v 4.patře nízkopodlažního domu přímo v areálu pivovaru Radegast. Na bytovém domě byla v říjnu 2021 dokončena revitalizace domu – nová fasáda, zateplení.  

  • Rezervováno
  • Osobní vlastnictví
  • Výměra bytu 52 m2, velký zděný sklep 5 m2
  • Dispozice 2+1
  • K rekonstrukci
  • Centrum obce, areál pivovaru
  • Dobrá dopravní dostupnost

Byt má dispozici 2+1 a z chodby lze vejít do všech 3 místností a využívat je jako neprůchozí. V případě využívání pohodlného průchodu z kuchyně do obývacího pokoje jsou zde navíc dveře. Všechny místnosti jsou orientovány na západ a okna s výhledem do zeleně a na hory. Kuchyň má výměru 9 m2, ložnice 16 m2 a obývací pokoj 20 m2. Byt je v původním stavu, byl pronajímán. Z chodby je vstup na WC, které je odděleno od koupelny.

Jak lze byt upravit dispozičně a jako inspiraci si můžete prohlédnout realizaci stejného bytu v domě. 

Velikou výhodou je zděný sklep, který náleží k bytu o velikosti 5 m2, který oceníte ke skladování potřebných věcí mimo byt či jako malou dílnu. Vstup do suterénu je bezbariérový ze zadní části domu a nachází se zde i kočárkárna, kolárna a další společné prostory. Parkování pro obyvatele domu je vymezeno přímo před domem nebo na přilehlém parkovišti. Nemusíte tak jezdit po práci po sídlišti a hledat volné místa na přeplněných parkovištích ve městě. 

Náklady na provoz (2 osoby): TV 700 Kč, topení 500 Kč (vlastní nová plynová kotelna), vodné, stočné 422 Kč, ostatní služby 49 Kč, fond oprav 2037 Kč, celkem je měsíční předpis na částku 3.708 Kč

Dům má nyní nově proveden výměnu podlahové krytiny na schodišti a chodbách (2020), navazovat bude oprava stěn na chodbách, zateplení, zasklení lodžií (aktuálně dokončeno) a byly také již vyměněny plastová okna a prosklené části schodišťového prostoru. 

Nošovice leží 7 km východně od Frýdku-Místku. Obec o rozloze 646 ha leží v nadmořské výšce 346 m. Okolí obce je ideální pro turistiku a cykloturistiku (Beskydy Radegast Cyklo Track). Ke koupání slouží přírodní říční koupaliště. Ke sportu lze využít místní sportovní a společenský areál, který byl vybudován v roce 2006 a navazuje na areál základní školy. V obci je základní a mateřská škola, knihovna, hřiště, pošta, ordinace praktického lékaře, prodejna smíšeného zboží, večerka, restaurace, bankomat. Zastávka je přímo u domu.

Dobrá dopravní dostupnost po rychlostní komunikaci D48 do Frýdku-Místku, Ostravy či Českého Těšína.

Nemovitost je vhodná jako investice, upřednostňujeme zájemce s platbou v hotovosti.