Prodej 3+1 po kompletní rekonstrukci, Český Těšín

Exkluzivní nabídka družstevního bytu o dispozici 3+1 v Českém Těšíně po dokončené kompletní rekonstrukci. Byt se nachází na sídlišti s kompletní občanskou vybaveností.  

  • *PRODÁNO*
  • Užitná plocha 73 m2, větší sklepní kóje
  • Dispozice 3+1 s balkónem
  • Po kompletní rekonstrukci
  • Sídliště s kompletní občanskou vybaveností
  • Dobrá dopravní dostupnost
  • Atraktivní investice

Novinkou v naší nabídce je exkluzivní prodej bytu o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií po právě dokončené kompletní rekonstrukci. Byt je na okraji sídliště s výhledem do zeleně. Projděte se touto zajímavou a světlou nemovitostí pomocí virtuální prohlídky. 

Nemovitost je vzhledem k jejímu umístění, ceně a provedené kompletní rekonstrukci vhodná jako investice s předpokládaným výnosem z pronájmu a především růstu hodnoty samotného bytu. Skvělá volba je ale i koupě bytu pro rodinu, která se může rovnou nastěhovat bez starostí s vyřizováním dokumentů nutných pro rekonstrukci a bez starostí se samotnou realizací. 

Nabízená nemovitosti má výměru 70 m2, nachází se na ulici Polní č.p. 39 v Českém Těšíně a je umístěna v 5.NP/6.NP. Lokalita sídliště Svibice nabízí vše přímo u domu – autobusovou zastávku, obchod s potravinami (Coop, Lidl), lékárnu, českou poštu, lékaře, trafiku, obchod s textilem i parkoviště. 

Byt je právě po dokončené kompletní rekonstrukci. Kuchyně je na míru s dostatečným prostorem pro přípravu a také množstvím úložného prostoru. Indukční deska a trouba je zn. Gorenje, odsavač par zn. Mora. Kuchyně s obývacím pokojem mají okna na východní stranu.

Na chodbě se nachází oddělené WC geberit a koupelna se sprchovým koutem, praktickým žebřinovým topením a prostorná úklidová komora s vývodem na pračku a sušičku. Mimo tento prostor je zde ještě vestavěná skříň na chodbě s úložným prostorem na protější straně. Na chodbě, WC i koupelně je sádrokartonový podhled s vestavěnými svítidly. Jeden z pokojů je přístupný z chodby, obývací pokoj je pak průchozí do ložnice, kde je umístěna lodžie, kterou můžete využít k posezení či pěstování bylin a nenáročné zeleniny. Z pokoje a ložnice s lodžií je výhled do zeleně a na přilehlý lesík směrem na západ. Výměry jednotlivých pokojů a jejich umístění můžete přehledně vidět na přiloženém půdorysu. K bytové jednotce náleží prostornější sklepní kóje. Bytový dům je po kompletní rekonstrukci – nová fasáda, okna, střecha, výtah, vstup do domu na čip. 

Jedná se o družstevní vlastnictví, které v současné době neumožňuje převod do osobního vlastnictví z důvodů  předchozích špatných zkušeností s převody do OS – především zkomplikování vlastnických vztahů v těchto družstevních domech. Jednak pravidel pro rozhodování v těchto domech a rovněž i správu těchto domů. Družstevní vlastnictví obsahuje pro majitele družstevního podílu mnoho výhod, má v ČR dobrou a dlouhou historii. Více informací k této problematice vám sdělíme v případě zájmu osobně. Fond oprav je 37 Kč za m2, což odpovídá běžným částkám u domu po kompletní revitalizaci. 

V ceně je obsažen poplatek za zprostředkování realitní společnosti.

Český Těšín je město s bohatou kulturní historií přehlídek a festivalů, centrum města je aktuálně modernizováno a najdete zde veškerou občanskou vybavenost a nabídku obchodů i služeb. Jedná se také o nevýznamnější hraniční přechod do Polska, jež od sebe dělí řeka Olše. Český Těšín má přímé železniční spojení se všemi významnými městy regionu a dále zde zastavují všechny dálkové spoje směrem na Slovensko a do Prahy. Český Těšín obsluhují a přímé spojení s Prahou zajišťují i soukromí dopravci RegioJet a LEO Express. V roce 2007 byla dokončena poslední část postupně budovaného obchvatu odvádějící tranzitní dopravu ze směru Slovensko (I/11), Polsko, Ostrava a Brno (D48) mimo centrum města, včetně navazující dálnice D48 do Frýdku-Místku.

Mapa