Prodej bytu 3+1 v Místku, 2 balkóny

Exkluzivní nabídka prostorného bytu o dispozici 3+1 v blízkosti centra Místku

  • Novinka, cena 2.998.270 Kč
  • Dispozice 3+1, 2 balkóny, úložné prostory
  • Lokalita v blízkosti centru města

Exkluzivně nabízíme prostorný byt 3+1 s 2 balkóny v osobním vlastnictví po rekonstrukci v blízkosti lokality náměstí Svobody v Místku. Byt se nachází na ulici Vítězslava Nezvala čp. 738 v sousedství lokality se zástavbou rodinných domů. V blízkosti veškerá občanská vybavenost a zastávky MHD i dálkových tras. 

Bytový dům je po kompletní a moderní rekonstrukci (zateplení fasády, výtah, střecha, vchod v roce 2016) a má pouze 6 podlaží. 

Byt s příslušenstvím má výměru 80 m2 a nachází se ve 3. podlaží, výtah na patře. Byt je po částečné rekonstrukci před r. 2007 se zděným jádrem, kdy jej majitelé zakoupili a nyní prodávají z důvodu stěhování do rodinného domu mimo město. Kuchyně pak v roce 2010 a částečné úpravy v roce 2018. Nyní je již nemovitost volná a ihned k nastěhování. K bytu je menší sklep. 

Velkou výhodou bytu jsou neprůchozí pokoje. Do všech pokojů, včetně koupelny a samostatného WC se vstupuje z prostorné chodby. Ložnice má svou vlastní lodžii a obývací pokoj balkón. Pro bližší představu velikosti jednotlivých pokojů uvádíme jejich výměru – Kuchyň 10,81, Pokoj 18,03, Pokoj 14,40, Pokoj 12,24, Chodba 10,18, Koupelna 3,55.

Další velkou výhodou je množství úložných prostor v bytě – na chodbě se nabízí hluboká komora ve vestavné skříni, úložný prostor pak na míru obklopuje vstup do koupelny a v ložnici byla majiteli ponechána velká skříň do prostor na míru. 

V kuchyni jsou vestavné spotřebiče Whirlpool (trouba, mikr. trouba), plynový sporák a myčka. 

Fond oprav ve výši 1457 Kč.

Uvedená cena je bez zprostředkovatelské provize RK. 

Doplňující informace na vyžádání u RK. Budeme se těšit na setkání s vámi při prezentaci nemovitosti.