Rodinný dům v Nošovicích

Exkluzivní nabídka rodinného domu.

  • *PRODÁNO*, cena na vyžádání  
  • Obytná plocha 210m2, pozemek 1220 m2
  • Dispozice prostorné 2+1 a 4+1 
  • Lokalita podhůří Beskyd
  • Dům po rekonstrukci
  • Parkování u domu, el. brána 
  • Garáž s dílnou 

Rodinný dům se nachází v atraktivní lokalitě podhůří Beskyd a v blízkosti pivovaru Nošovice a automobilky Hyundai. Výborná dopravní dostupnost po rychlostní komunikaci D48 směr Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Ostrava. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě – elektro, voda, kanalizace, plyn. 

Nemovitost je rozsáhlá, projděte si ji v pohodlí doma skrze virtuální prohlídku do detailů. Prohlídka obsahuje vstup do všech částí nemovitostí, které nejsou na fotografiích a mimořádně je naskenován i celý sklep, podkroví i zahrada. V prohlídce lze přecházet nejen mezi patry, ale zaměřit i místnost či jakýkoliv detail. 

Dům má dvě bytové jednotky po rekonstrukci o dispozici 2+1 v přízemí a 4+1 v patře, které mají oddělený přístup do bytů ze společné haly se schodištěm. Využít lze dům tak jako vícegenerační, na celý či částečný pronájem či také v kombinaci k podnikatelskému účelu. El. brána k domu na ovladač. Prostor zpevněných ploch u domu k zaparkování až 4 aut. 

Přízemní byt 2+1 o výměře 75 m2 je tvořen vkusnou a moderní kuchyní s ostrůvkem a jsou zde krbová kamna, které lze využít k vytápění i vaření. Na kuchyni prakticky navazuje obývací pokoj. Z chodby je pak oddělený vstup do ložnice, kde se nachází další místnost s oknem, kterou lze využít jako šatnu. Všechny pokoje jsou velmi prostorné. Z chodby je rovněž oddělený vstup do koupelny se sprchovým koutem a navazujícím odděleným WC. Koupelna i WC mají díky oknům přirozené větrání i světlo. 

Na hlavní vstup do domu se zádveřím navazuje chodba s toaletou a umyvadlem a vstup do společné haly se teracovým schodištěm, které vede do patra.

Byt v patře má dispozici 4+1 a výměru 87 m2 a skládá se z kuchyně s komorou, obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice a koupelny se sprchovým koutem spojené s WC. Z chodby je vstup do dalšího pokoje s vlastním WC a umyvadlem. Díky oddělení od hlavního bytu poskytuje dostatek soukromí.  Z haly je vstup také do skladovací místnosti, ze které je vstup na půdu. 

Dům je kompletně podsklepen. Ve velmi udržovaném sklepě se nachází 3 místnosti, které se slouží ke skladovaní a umístění technického zázemí. 

Rodinný dům je zděný se sedlovou střechou s vikýři a krytý plechovou střešní krytinou (2010 oprava) a dřevěným krovem. Fasáda domu je zateplena (2014). Všechny okna jsou plastová (výměna 2008) včetně vstupních dveří. Nové rozvody vody a plynu (2008). Nový kotel na tuhá paliva z roku 2022. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, jako sekundární zdroj tepla slouží plynový kotel, ohřev TUV je zajištěn dvěma elektrickými bojlery.

Celková zastavěná plocha domu je 127 m2. Celková plocha pozemku je 1.220 m2, nezastavěná plocha pozemků 1.043 m2. Započitatelná užitná plocha obytných místností je zhruba 210 m2. 

Na zahradě za domem je příjemné posezení v altánu a užitková zahrada. V přední části domu je okrasná zahrada se vzrostlými stromy. Dešťová voda je svedena do jímky, slouží k zalévaní zahrady. Na zahradě je také studna. 

Součástí prodeje je také další zděný objekt na zahradě za domem – garáž s dílnou, denní místností s el. a vodou a skladem – technickým zázemím.  

Internet je zdarma z důvodu umístění antény od společnosti Nordic Telecom. 

Nošovice leží 7 km východně od Frýdku-Místku. Obec o rozloze 646 ha leží v nadmořské výšce 346 m. Okolí obce je ideální pro turistiku a cykloturistiku (Beskydy Radegast Cyklo Track). Ke koupání slouží přírodní říční koupaliště. Ke sportu lze využít místní sportovní a společenský areál, který byl vybudován v roce 2006 a navazuje na areál základní školy. V obci je základní a mateřská škola, knihovna, hřiště, pošta, ordinace praktického lékaře, prodejna smíšeného zboží, večerka, restaurace, bankomat. Zastávka je od domu vzdálena 350 m, přímo naproti domu je oblíbený stánek s ovocem a zeleninou.

  • v ceně není provize RK

Virtuální prohlídka

Mapa