Více než 15 let praxe v oblasti REALIT a STAVEBNICTVÍ Vám nabízíme prostřednictvím našich služeb. Orientujeme se především na PRODEJ BYTU, PRODEJ DOMU ČI PRODEJ PRODEJ POZEMKU PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE. Máme 100% úspěšnost realizace u nabraných zakázek. Doba realizace se pohybuje mezi 1 až 3 měsíci. Při prodeji používáme moderní nástroje jakými jsou vizualizace,  sociální sítě, kvalitní fotografie, videoprohlíkdy a mnoho dalšího.                                                                                                          

Nebojíme se ani složitějších zakázek a výzev. Stále se v oboru vzděláváme a učíme. Každý obchod je něčím jiný a speciální. Obor, který jsme si vybrali, nás baví a odvádíme práci, za kterou si stojíme. Morálnost v tomto oboru je pro nás základ.

Naše vize. Práce na základě referencí.

Plně si uvědomujeme odpovědnost, se kterou jsme vstoupili na realitní trh a také pověst realitních kanceláří. Proto jsme se rozhodli budovat s naším přispěním lepší jméno realitnímu obchodu a děláme pro to maximum. Zakázky nezískáváme tím, že bychom volali na cizí inzerce či vhazovali skryté nabídky do schránek. Další práci získáváme na základě referencí a odvedené práce. 

Jak postupujeme při prodeji a pronájmu nemovitostí?

Aby jste měli představu, co Vás čeká.

První schůzka

Potkáme se nezávazně v naší kanceláři a pobavíme se o Vašich představách o samotném obchodu a o tom, jak celý proce probíhá a co je jeho součástí. Rádi Vám ukážeme naši práci a realizace.

Tržní odhad nemovitosti

Na základě základních informací, fotografií či krátké prohlídky provedeme návrh aktuální ceny nemovitosti na trhu. Pracujeme nejen s daty inzerce v okolí, ale také s daty z prodeje z Katastru nemovitostí za poslední dva roky a na základě vlastních realizací.

Návrh spolupráce

Zpracujeme Vám kompletní nabídku služeb, které pro Vás zajistíme a připravíme smlouvu o zprostředkování. Smlouva bude respektovat Vaše požadavky a bude srozumitelná.

Sběr dat 

Vydáme se do archívu, na odbor územního plánování, do kanceláří se správou nemovitostí, komunikujeme s majitelem. Snažíme se o nemovitosti zjistit maximum informací.

Příprava a prezentace zakázky 

Na té si dáváme obzvlášť záležet. Máme vyzkoušeno, že čím více času strávíme přípravou, tím rychlejší je prodej.

Úklid a designová úprava nemovitosti

Tak aby prezentace nemovitosti dobře vypadala, je důležitý úklid nemovitosti. Jak pro rekonstrukci, tak v původním stavu. Vždy na zájemce dobře působí čistá nemovitost. Toto je pro nás samozřejmost poskytnout v ceně provize. Pro zvýšení prodejnosti nemovitosti a zkvalitnění prezentace nabízíme naším klientům designovou úpravu nemovitosti.

Nafocení nemovitosti

První kroky zájemců o nemovitosti vedou na internet, tudíž klademe velký důraz na prezentaci nemovitosti pomocí fotografií. Nafocením a zpracováním fotografií trávíme dostatek času.

Popis nemovitosti

Jednu větu a stručný popis bytu u nás v inzerci nehledejte. Klientům sdělujeme maximum informací o nemovitosti. Správný a detailní popis vždy zaujme a vynikne mezi ostatními.

Půdorysy, vizualizace

Pro lepší představu zájemců připravujeme vždy prezentaci nemovitosti i formou půdorysu, vizualice a další grafiky.

Prohlídky nemovitosti, Komunikace se zájemci

Věnujeme případným zájemcům maximální péči a nemovitostí je provázíme s kompletními informaci. Na prohlídky chodíme připraveni. Reagujeme rychle na telefony a otázky.

Vyřízení hypotéky

Máme léty a klienty prověřený hypoteční servis, který poskytují opravdoví odborníci v oboru. Dohlídneme nad celým procesem přípravy i čerpáním

Kupní smlouva a Advokátní úschova

Samozřejmostí je u nás vyhotovení Kupní smlouvy právníkem i advokátní úschova financí.

Daňové přiznání 

Vyhotovíme a podáme Přiznání k dani s nabytí nemovitostí.

Předání bytu, přepis služeb

Na základě námi vyhotoveného předávacího protokolu předáme nemovitost. Zařídíme vše potřebné spojené s přepisem služeb a energií.

…a mnoho dalšího…

ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ. Bez vyžadování souhlasu.

VZOROVÝ FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SPOTŘEBITELSKÉ SMLOUVY si stáhněte ZDE.

Vážení klienti, tímto si Vás v souladu s ust. §14 odst. 1 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, dovolujeme informovat, že v případě sporu mezi Vámi a realitní kanceláří REALITNÍ KRÁL, s. r.o. , který by se nepodařilo urovnat dohodou, máte právo podat návrh na mimosoudní řešení takové sporu k České obchodní inspekci.

Návrh na zahájení mimosoudního řešení spotřebitelského sporu je možno podat mimo jiné též prostřednictvím webového formuláře dostupeného ZDE.

Podrobnější informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů naleznete ZDE.