Byt 2+1 v centrum s balkónem, 2 sklepy, J.Kavky, Frýdek-Místek

Josefa Kavky, 738 01 Frýdek-Místek, Česko
1,349,000 Kč

Popis

Naší novou nabídkou ke koupi je slunný byt s balkónem na ul. Josefa Kavky ve Frýdku o dispozici 2+1 a výměře 58 m2. Byt se nachází v centru města u Kostikova náměstí, na okraji sídliště. Díky výborné poloze máte přímo u domu veškeré obchody a služby.

Byt se skládá z předsíně a chodby (7,74 m2), ložnice (12,90 m2), obývacího pokoje (18,65 m2) s balkónem (3,76 m2), kuchyně (6,76 m2), koupelny (2,95 m2) a WC (1,10 m2). Pro lepší orientaci jsme pro vás připravili půdorys i vizualizaci bytu.

Kuchyně ve tvaru U je po renovaci (původní zn. Koryna) s vestavěnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Svěží design ladí s podlahou. Výhodou je dnes žádané spojení obývacího prostoru s kuchyňským koutem. V obývacím pokoji je zajímavě řešené vyvýšené pódium, ve kterém jsou zabudovány barevné led diody. Výrazným prvkem jsou také skleněné tvárnice-luxfery, které propouštějí denní světlo do chodby. Z  obývacího pokoje je přímý vstup na balkón. Z chodby se dostanete na WC a do oddělené koupelny, jež jsou po nové kompletní rekonstrukci. Bytové jádro je ZDĚNÉ! Vstupní chodba je prostorná a umožňuje tak umístění skříní apod. Plovoucí podlahy jsou na chodbě, obývacím pokoji i ložnici. Na balkóně, v koupelně a WC dlažba. Ve všech místnostech je osvětlení. V bytě jsou nové vypínače. Okna jsou situována jihozápadně do ulice.

K bytu náleží celkem 2 sklepní prostory. 

Dům je panelový po celkové revitalizaci (fasáda, okna).

Jedná se o byt družstevní (OKD), který lze převést v říjnu či dubnu do osobního vlastnictví za podmínek splacení anuity (ve výši 35.000). Při ponechání v družstevním vlastnictví splácíte tyto částky pak v měsíčních splátkách (225,- Kč). 

Nízké náklady na byt:  pro 2 osoby činí předpis 2.700,- Kč + fond oprav 663,- Kč.

Neplatíte daň z nabytí nemovitosti. Součástí ceny však není poplatek RK za zprostředkování. 

Pár metrů od domu je zastávka MHD i dálkových autobusů, 5 min na nádraží i autobusové stanoviště, ve stejné vzdálenosti škola i škola a veškeré obchody a služby – potraviny, pekárna, drogerie, lékař, restaurace, Sokolovna, divadlo, bazén a další. V blízkosti se nachází oblíbené parky – Sady Svobody a Park u bývalé knihovny. Za domem je zelené prostranství.

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 98418
  • Cena: 1,349,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 58 m²
  • Pokoje: 2+1