Byt 3+1 s balkónem v centru Frýdlantu nad Ostravicí

Harcovská 1484, Frýdlant nad Ostravicí
2,399,000 Kč

Popis

*PRODÁNO*

VIDEO A PŮDORYSY NEMOVITOSTI JSOU UMÍSTĚNY POD TEXTEM.

Byt 3+1 s balkónem a zděným jádrem o velikosti 77 m2 se nachází v centru města Frýdlant nad Ostravicí na ulici Harcovská. Byt je umístěn v 2.NP/6.NP.

Jedná se o prémiovou lokalitu v Podhůří Beskyd, vyhledávanou pro svou výbornou dostupnost a blízkost přírody a hor – cyklistika, turistika, sjezdové a běžecké lyžování, přírodní koupání, tenis, golf, wellness, restaurace a další. Navíc díky poloze bytu máte na dosah veškerou občanskou vybavenost ve městě a rychle napojení na silnici a dálnici do Ostravy a Opavy, Frýdku či Českého Těšína.  

Velkou výhodou bytu je jeho dispozice a umístění. Ještě před vchodem do bytu se nachází uzamykatelná místnost – předsíň, která je velmi komfortní a poskytuje majitelům soukromí ještě před vstupem do bytu a odděluje byt od společných prostor v domě. Středem bytu prochází široká a dlouhá chodba (11,7 m2), ze které vcházíte do jednotlivých pokojů, které jsou všechny dostatečně velké na pobyt i vybavení nábytkem. Všechny pokoje jsou díky přístupu z chodby prakticky neprůchozí, což je pro zájemce vždy velký bonus. Na konci chodby se nachází zděné jádro, kde je koupelna (2,9 m2) a oddělené WC (1,0 m2). Obě místnosti prošly rekonstrukcí zhruba před desíti lety společně s kuchyní. Stávající ložnice majitelů (15,8 m2) je orientována na západ, ostatní pokoje – kuchyně (10,0 m2), dětský pokoj – pracovna (12,9 m2) a obývací pokoj (18,5 m2) s balkónem (4,2 m2) pak do klidného vnitrobloku se zelení směrem na východ. Byt je v dobré stavu a z části rekonstruován, nevyžaduje žádné nezbytné investice. Můžete jej ale také celý přetvořit dle svých požadavků. Byt je po prvních majitelích a byl řádně udržován. Důvodem prodeje je stěhování majitelů do rodinného domu. 

Bytový dům byl postaven v roce 1993 a je průběžně revitalizován, v současné době je plánováno zaklívání lodžií a dozateplení domu. Výměna plastových oken (dvojska) probíhala v roce 2010. Veškerá občanská dostupnost je přímo v sousedství domu, vše je dostižitelné chůzí v řádů pár minut – obchody, restaurace, škola, školka, nádraží, pošta, zastávka autobusu, zdravotnické centrum, lékarna, koupaliště, sportovní centra a hřiště, banka a další. 

Součástí prodeje je i prostorný sklep vyznačený v přiloženém půdorysu (3,7 m2). 

Zaparkovat lze přímo u domu. 

Jedná se o družstevní byt, který lze převést do osobního vlastnictví, lze na něj bezproblémově čerpat i hypoteční úvěr. Měsíční náklady na byt činí 4.500 Kč.

  • Město: Frýdlant nad Ostravicí
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 2,399,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 77 m²
  • Pokoje: 3+1
  • Podlaží: 2

Video

Ostatní

Plány podlaží

Umístění sklepu

Floor Plan

Půdorys bytu

Floor Plan