Prodej bytu 4+1, lokalita „Riviera“

1. Máje 1838, Frýdek-Místek
2,499,360 Kč/+ provize RK

Popis

*PRODÁNO*

Video je umístěno pod inzercí.

Využijte exkluzivní nabídky pětipokojového bytu v osobním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě sídliště Riviéra. Byt je ideálně umístěn v blízkosti centra městké části Místek, ale zároveň pár metrů od přírody a blízkosti řeky Ostravice, kde je nově rekonstruovaný jez určený k přírodnímu koupání. Kolem řeky také vedou cyklostezky a je oblíbeným místem k procházkám. 

Okna jednotlivých pokojů jsou situována do klidného prostředí plného zeleně. Okna směřují do tří světových stran – ložnice a dětský pokoj na jihozápad, obývací pokoj na východ a kuchyně na sever. Byt je velmi světlý a příjemný na bydlení. Využití jednotlivých pokojů lze volit dle aktuálních potřeb v domácnosti. 

Byt se nachází v 2.NP/8.NP, má dispozici 4+1, užitnou plochu 76 m² a je po rekonstrukci z roku 2014. V bytě vzniklo nové zděné jádro. WC a koupelna jsou zvlášť a provedeny ve stejném designu. V koupelně se nachází umyvadlo se skříňkou a prostorný sprchový kout s praktickou vaničkou. Prostor pro pračku, případně susičku namísto stávající skříňky. Kompletně nové elektrorozvody vč. revizí, rozvody vody i odpadů. Nová kuchyň na míru. V pokojích je nová plovoucí podlaha, na chodbě, WC, koupelně a kuchyni dlažba. Interiérové dřevěné dveře. Součástí prodejní ceny je vestavěná skříň v ložnici, nábytek v chodbě a stůl s barovými židlemi v kuchyni. 

V bytě tedy stačí vymalovat, popřípadě pustit se do případné změny dispozice na 4+kk či prostorné 3+kk. Při osobní prohlídce s Vámi případné možné úpravy rádi zkonzultujeme. 

Majitelé prodávají byt z důvodu stěhování do rodinného domu. 

K bytu náleží 2 sklepy. 

Náklady pro 5-ti člennou domácnost jsou nyní zhruba 4.359 Kč měsíčně. 

Výborné dopravní spojení – 1 min silnice R56 Ostravy či směr Frýdlant nad Ostravicí, zastávka MHD – Baseballové hřiště přímo u domu. V dosahu pěší chůze do 5 min veškerá občanská vybavenost – potraviny, mateřská i základní škola, lékař, pošta, oblíbená restaraurace Golf-pizzerie či cafe bar Vagón.

Kontaktujte nás včas k zamluvení termínu Vaší prohlídky. Rádi Vám sdělíme více informací a podrobnosti při osobním setkání. 

  • Adresa: 1.Máje 1838
  • Město: Frýdek-Místek
  • PSČ: 73801
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 2,499,360 Kč/+ provize RK
  • Velikost nemovitosti: 76 m²
  • Pokoje: 4+1
  • Podlaží: 2

Video