Byt se zahradou

S. K. Neumanna 1637, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek, Česko
899,000 Kč/se zahradou

Popis

*PRODÁNO*

Byt v  se zahrádkou a velkým sklepním a půdním prostorem Vám exkluzivně nabízíme v lokalitě Nové osady ve Frýdku-Místku v nízkopodlažním cihlovém bytovém domě. Byt je osobním vlastnictví a nachází se v 1.NP. Jedná se o výjimečnou nabídku bytu s vlastnickým podílem na zahradě, které nejsou v blízkosti města prakticky k dispozici. Můžete tak spojit pohodlí bydlení v bytě s možností využití zahrady k pěstování bylin, zeleniny či posezení.

Byt má dispozici 2+kk o výměře 44 m² a skládá se z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje s ložnicí, chodby a koupelny s WC. Kuchyň má výměru 17, 23 m² s oknem orientovaným do zahrady. V kuchyni se nachází kuchyňská linka s plyn. sporákem. Obývací pokoj s ložnicí (21.07 m²) je orientován na jihovýchodní stranu. V této místnosti se nachází komín, který je revidován a je tak možné zde umístit oblíbený krb. Předsíň má výměru 2, 77 m². Koupelna s WC (2,8 m²) je po dřívější rekonstrukci a je zde vana a praktické žebříkové topení. V pokojích a předsíni je na zemi plovoucí podlaha, v koupelně dlažba. V bytě jsou nové rozvody vody, elektřiny i odpadů – možno doložit revizemi. Velkou výhodou je lokální vytápění – NOVÝ PLYNOVÝ KOTEL umístěný v suterénu domu.  Jednalo se o investici ve výši 100.000,- Kč. Plynem je řešeno vytápění i ohřev vody. Bytový dům je po celkové revitalizaci – nová zateplená fasáda, nová střecha, nová dřevěná okna.

Velikost zahrady k bytu je 94 m² v hodnotě 50.000,-  a je součástí ceny bytu.

VELMI NÍZKÉ!!! jsou zde celkové náklady na byt za služby i energie – ty činí pouhých 1.767,- Kč: 500,- Kč je výše fondu oprav, vodné, stočné 129,- Kč, plyn 600,- Kč, el. 400,- Kč. Bytový dům je bez dluhů a závazků. V bytě je připojení k internetu od Rio Media jen za 200,- Kč.

Sklep má výměru 15 m² a poskytuje tak velkorysý úložný prostor. Stejně tak k bytu náleží podíl na půdě domu  zhruba o výměře 30 m², který lze využít také k uložení věcí.

Parkovací místo k bytu přímo před domem pod okny.

Lokalita se v posledních letech dostala mezi velmi žádané  pro svou blízkou polohu do města i přírody – cyklostezky, les. V samotné lokalitě se nachází dvě restaurace (Penzion Hrad, Restaurace U kurtů), školka, dvě autobusové zastávky, pekárna i potraviny, kurty. Základní škola ve vzdálenosti 1 km, náměstí ve Frýdku 2 km.

Součástí ceny je zprostředkovatelská provize, kupní smlouva a návrh na vklad vyhotovený právníkem, advokátní úschova, vyřízení hypotéky a daňové přiznání. Samozřejmostí je předávací protokol k bytu a pomoc s převedením služeb a energií.

Daň z nabytí nemovitosti platí kupující.

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 96217
  • Cena: 899,000 Kč/se zahradou
  • Velikost nemovitosti: 58 m²
  • Pokoje: 2+KK
  • Podlaží: 1
  • Energetická náročnost budovy: G