Cihlový byt u řeky 3+1 s balkónem

Wolkerova, Frýdek-Místek
cena není zveřejněna

Popis

*PRODÁNO*

VIDEOPROHLÍDKA UMÍSTĚNA POD TEXTEM.

Byt 3+1 s balkónem v jedné z nejlepších lokalit města Frýdek-Místek v cihlovém domě s vyššími stropy, prostornými pokoji a arkýřem, který propůjčuje místnosti další rozměr a zajímavé zákoutí, jež se dá různě zařídit i využít. Bytový dům má jako jeden z mála ve městě svůj vlastní plynový kotel díky kterému jsou zajištěny nízké náklady na topení. Byt je umístěn v 2.NP, v osobním vlastnictví a dostanete se k němu po prostorném a široké schodišti v domě s příjemnou atmosférou a sousedy. Za domem je soukromý dvůr, kde se nachází venkovní posilovna, oplocené hřiště i parkoviště k domu. 

Byt je po první majitelce, která se ve vyšším věku odstěhovala kvůli absenci výtahu. Byt je ve skvělém a opečovaném stavu, bez závad. Ikdyž je bez rekonstrukce, můžete se ihned nastěhovat. 

Pro lepší orientaci v bytu naleznete u inzerce půdorys z archívu s kóty i výměrou jednotlivých místností. Byt se skládá z předsíně 9,14 m2, kuchyně 10 m2, obývacího pokoje 18,30 m2, ložnice 17,99 m2 s balkónem, pokoje 13,05 m2, koupelny 2,68 m2 a odděleného wc 1,32 m2. Byt je situován severovýchodně a je velmi světlý s velmi charismatickou atmosférou na bydlení. V naší RK jsme si tento byt oblíbili již při první návštěvě. V bytě jsou nová plastová okna. 

Celý dům je po velmi vydařené kompletní revitalizaci. K bytu náleží 1 sklepní box.

Aktuální náklady na bydlení: Fond oprav 1490, ostatní dle počtu osob v bytě (topení, voda, el., plyn)

Exklusivitu této lokality tvoří spojení přírody a pohodlí blízkosti centra města. Okolí plné zeleně a protékající řeky doplňuje nízká cihlová zástavba z 60.let a rodinné domy. Dům je necelých 700 metrů od náměstí Svobody, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost – MHD, restaurace, obchody, školu, školku, poštu, polikliniku a ve stejné vzdálenosti opačným směrem se nachází autobusové a vlakové nádraží. Nabídku občanské vybavenosti rozšířilo nákupní středisko Frýda v blízkosti této lokality. V blízkosti je také cyklostezka a stezka na in-line brusle. Kousek od domu je nové dětské hřiště.

V ceně je obsažena provize RK.

Zveme Vás na osobní prohlídku bytu, kde se můžete přesvědčit o jeho přednostech. Byt je v současné době pouze jeden ze dvou, který je v této lokalitě nabízen k prodeji. Nenechte si jej ujít. Náš odhad je, že bude rezervován po prvních prohlídkách. 

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: cena není zveřejněna
  • Velikost nemovitosti: 78 m²
  • Pokoje: 3+1

Video