Krásný dům v soukromí s velkou zahradou

Prostřední Bludovice, 739 37 Horní Bludovice, Česko
3,599,000 Kč

Popis

VIDEO UMÍSTĚNO POD TEXTEM.

Využijte této ojedinělé a výhodné nabídky a neodkládejte prohlídku vysněného bydlení v rodinném domě poskytující naprosté soukromí a rozlehlou zahradu o výměře přes 4300 m² a výhledem na Lysou horu. Díky poloze domu nemá žádné přiléhající sousedy a prostor kolem domů lze maximálně využít k relaxaci u bazénu, posezení na terase s přáteli či dokonalou plochu pro hraní dětí a využití okrasné i užitné zahrady pro pěstování vlastní ovoce a zeleniny. Dům je celý kvalitně zabezpečen.

K domu přiléhá prostorná dvojgaráž s dílnou a skladem o výměře 80 m²  s novými el. vraty na dálkové ovládání.

Majitelé se po změně životních plánů rozhodli k prodeji domu, kde strávili hezké chvíle a rádi vám přenechají jako součást prodeje i veškeré kvalitní a hodnotné vybavení k domu a zahradě (infrasauna pro 2 osoby, plynový zářič, zahradní traktor, malotraktor s hydraulikou, sněhovou frézu, drtič větví, motorové sekačky, el. nůžky) i garáži (kompresor, stojanová vrtačka, bruska, el. svářečka, stoj. i mobilní rozbruška, horkovzdušná pistole, mobilní vrtačky, tlaková myčka na auto, montážní jáma krytá).

Nulové náklady na vodu : možnost celoročně čerpání vody ze studny nebo přepínáním vody z řádu SmVak. Vytápění – plyn. topení turbo. na pevné paliva i el. Náklady na plyn 2.400,- Kč /měsíčně a el. 1.100,- Kč/měsíčně.

Dům je celý zateplen a má stejně jako garáž novou střechu. V domě je nově zasklená a zastřešená veranda, kde si můžete užít i zimní večery. Komaxitové bezúdržbové oplocení kolem domu. Bazén 8,5 m x 4 m s tepelným čerpadlem a rozvodem k pískové filtraci je ještě v záruce do r. 2018. Satelitní i Wifi příjem. Dům je celý podsklepen a řádně využit (udírna, likérka, sklad ovoce a zeleniny, kotelna). Všechny pokoje v domě jsou přístupné z centrální chodby viz půdorysy.

Skvělá dopravní dostupnost do okolních větších měst – Havířov 10 min, Frýdek-Místek 11 min, Ostrava 22 min.

Rádi Vás touto nemovitostí provedeme a zajistíme i velmi výhodné financování tohoto domu.

  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 97017
  • Cena: 3,599,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 163 m²
  • Land Area: 4300 m²
  • Pokoje: 5+1

Video