Krásný výhled na Lysou horu v Lubně u Frýdlantu

Lubno, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, Česko
1,190,000 Kč

Popis

Video pozemku umístěno pod inzercí.

Nabízíme k prodeji rozlehlý stavební pozemek o výměře 1570 m² v podhůří Beskyd s výhledem na Lysou horu v Lubně, které je součástí města Frýdlant nad Ostravicí. Pozemek je rovinatý, pravidelného čtvercového tvaru. Vodovod provozovaný SmVakem se nachází přímo u pozemku (DN 50 PE) , el. přes cestu (nadzemní vedení NN). Přístup na pozemek z obecní komunikace. 

Zajištěno soukromí na jižní stranu pozemku, kde se již nachází CHKO Beskydy (chráněná krajinná oblast). Na východu pozemek sousedí se stávajícím rodinným domem, na severu se nachází silnice a na západě se nachází rovněž stavební pozemek. 

Přímo u pozemku se nachází autobusová zastávka, 500 m mateřská školka (https://skolkalubno-cz.webnode.cz), 500 m dvě restaurace (Penzion u Lupíku – privátní wellness a hospůdka, Tutto restaurant/sauna/masérna/pekárna). Vzhledem k poloze uprostřed hor – množství turistických možností a cyklostezek. Lubno se nachází asi 1,5 km od Frýdlantu nad Ostravicí, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost (koupaliště, restaurace, obchody, pošta, lékař, škola a další). Dojezd do okolních měst – 15 min Frýdek-Místek, 30 min Ostrava. 

Pozemek je bez věcných břemen a omezení. 

V případě zájmu za vás zajistíme i výhodné financování pozemku. 

V prodejní ceně není uvedena provize RK.

  • Město: Lubno
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 1,190,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 1570 m²

Video