MEZONETOVÝ BYT S TERASOU V HISTORICKÉM CENTRU

Farní 16, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek, Česko
15,990 Kč/+ služby

Popis

Ojedinělá nabídka krásného mezonetového bytu s terasou o výměře 120m² v historickém jádru města Frýdek je určena pro ty z vás, kteří mají rádi spojení příjemného prostředí a rádi si dopřejí komfort dostupnosti všech služeb. Byt 4+kk se nachází ve známém historickém “Domě pod svícnem” v sousedství Zámeckého náměstí. Přímo z bytu vás dělí jen pár schodů do nekuřácké a vegetariánské restaurace, kavárny, dvoupodlažního baru s terasou a antikvariátu. Jste tak doslova v kulturním centru.  Můžete si užít společnosti, ale byt ve vrchním patře zároveň poskytuje naprosté soukromí a klid.

  1. NP – chodba s vestavěnými skříněmi, které poskytují dostatek úložného prostoru, kuchyňský kout s obývacím pokojem a krbem (kuchyň na míru se značkovými spotřebiči – myčka, el. trouba, plyn. sporák, lednice, digestoř), ložnice, koupelna s vanou a toaleta.
  2. NP – obývací prostor či ložnice s pracovnou a vyvýšeným prostorem na spaní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, terasa o výměře 20 m² s výhledem na Lysou horu. Terasa poskytuje dostatek soukromí.

Součástí pronájmu je i vybavení na fotografiích – jídelní stůl se židlemi, postel s matracemi, skříně, toaletní stolky, pračka, venkovní posezení a také prostor ve sklepní kóji a možnost parkování u domu. Byt, stejně jako celý dům je po kompletní rekonstrukci, kolaudován v roce 2008.

Cena za služby (voda, topení) a energie (plyn, el.) je 3.990,- Kč. V ceně je obsažen i vysokorychlostní internet. Byt je ihned k dispozici.

Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů vč. služeb. Výborný pan domácí. Provize RK ve výši jednoho nájmu vč.služeb. Provize obsahuje i vyhotovení nájemní smlouvy a poradenství.

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 96917
  • Cena: 15,990 Kč/+ služby
  • Velikost nemovitosti: 120 m²
  • Pokoje: 4+kk