Pozemek v Krásné pod Lysou Horou

Krásná pod Lysou Horou
148,000 Kč

Popis

*PRODÁNO*

Video umístěno pod inzercí.

Novinkou v naší nabídce je exklusivní prodej pozemku o výměře 1604 m2 v samém srdci Moravskoslezských Beskyd – obci Krásná pod Lysou horou. Jedná se o rovinatý pozemek, za kterým protéká říčka Mohelnice. Můžete se tak za horkých dní svlažit v potoce u vlastního pozemku se snadným příjezdem. Pozemek je přístupný z obecní komunikace.

V územním plánu je tento pozemek veden jako plocha krajinné zeleně (ZK). Přípustné jsou drobné architektonické stavby, živý plot, pastevecké oplocení apod. (oplocení nesmí mít trvalý charakter). Prožijte prodloužený víkend nebo dovolenou s např. s karavanem.
Pozemek je dostatečně velký na využití zahrady a relaxaci v krásném prostředí Beskyd, které jsou rájem pro pěší turistiku i cykloturistiku. Obec Krásná se rozkládá v oblasti nejcennějších partií Moravskoslezských Beskyd a celý její katastr je zahrnut do Chráněné krajinné oblasti Beskydy. V současné době není pozemek udržován z důvodu vzdáleného bydliště majitelů, což je také důvodem prodeje nemovitosti.

Využijte skvělé nabídky velkého pozemku v Beskydech a za příznivou cenu. Blíže k možnostem související s územním plánem se dozvíte na uvedených kontaktech k inzerci.

  • Město: Krásná pod Lysou Horou
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 148,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 1604 m²

Video