Prodej 3+1 v Českém Těšíně

Polní 22, Český Těšín
699,500 Kč

Popis

*PRODÁNO*

Novinkou v naší nabídce je exkluzivní prodej družstevního bytu o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií orientovanou na západ. Nabízená nemovitosti má výměru 70 m2, nachází se na ulici Polní č.p. 22  v Českém Těšíně a je umístěna v 5.NP/6.NP. Byt je v původním udržovaném stavu, můžete jej rekonstruovat dle vlastních představ.  Byt se skládá s prostorné chodby, která je z části otevřena do kuchyně a příjemně tak spojuje prostor. Na chodbě se nachází oddělené WC a koupelna a vestavěné skříně. Jen z pokojů je přístupný z chodby, obývací pokoj je pak průchozí do ložnice, kde je umístěna lodžie, kterou můžete využít k posezení či pěstování bylin a nenáročné zeleniny. Okna pokojů jsou na západ. Kuchyně s obývacím pokojem na východ. V bytě jsou plastová okna. K bytové jednotce náleží sklepní kóje. Bytový dům je po kompletní rekonstrukci – nová fasáda, okna, střecha i výtah. Celkové náklady na byt se službami činí 5.525 Kč. V ceně není provize RK.

Poloha bytu umožňuje snadnou dostupnost veškeré občanské vybavenosti – obchody, školy, školky, lékař, bazén či zastávka se nachází do 5 minut pěší chůze.

Jedná se o družstevní byt, kompletní informace naleznete na stránkách družstva: www.tesinan.cz

Rádi Vás bytem provedeme a náš finanční specialista Vám zajistí výhodné financování této nemovitosti. Byt je možno financovat u Buřinky nebo Monety stavební spořitelny. 

  • Město: Český Těšín
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 699,500 Kč
  • Velikost nemovitosti: 70 m²
  • Pokoje: 3+1
  • Podlaží: 5