Prodej bytu 4+1 se zahradou, 105 m², Lučina

Lučina 177
795,500 Kč

Popis

*PRODÁNO*

Na nemovitost lze využít hypoteční úvěr, který Vám rádi zajistíme.

Nabízíme k prodeji prostorný byt o výměře 105 m2 se zahrádkou a původní dispozicí 4+1 na Lučině v osobním vlastnictví. Současný prostor je určen ke kompletní rekonstrukci dle vlastních představ. K prostoru lze dokoupit za výbornou cenu půdní prostor a vytvořit si tak mezonetový byt či využít prostory jako úložné. Byt byl v posledních letech využívám jako obchodní prostor. Vstup do bytové jednotky lze udělat i samostatně, než je hlavní vstup do bytového domu – tak je to řešeno nyní přes terasu u bytu.

Byt se nachází v bytovém domě, kde jsou 4 další bytové jednotky. Na domě byla v roce 2017 zhotovena kompletně nová střecha. V místě je plyn, el i vodovod. U domu je velkoobjemová žumpa, která se vyváží. Příjezd z obecní komunikace, parkování u domu. Náklady na provoz včetně bytového fondu jsou 1.100,- Kč.

Jedná se velmi klidnou lokalitu bez sousedů a okolím plným zeleně. Velmi dobrá je také dopravní dostupnost do okolních měst – Havířov 14 km, Frýdek-Místek 16 km, Český Těším 22 km, Ostrava 30 km. Oblíbená rekreační oblast Žermanice – přehrada vzdálena 3 km.

Autobusová zastávka je 700 m od domu: Pazderna, Špok (směr Frýdek-Místek, Nošovice nebo Dolní Domaslavice, Havířov) a  zastávka Pazderna, Kaple (směr Ostrava) ve vzdálenosti 1,6 km.

700 m od domu se nachází mateřská škola (Horní Domaslavice) a 800 m obchod s potravinami.

Velmi solidní majitel nemovitosti a jednání

Kupní cena je bez provize RK.

  • Město: Lučina
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 795,500 Kč
  • Velikost nemovitosti: 105 m²
  • Pokoje: 4+1