Prodej chatky 47 m2 s pozemkem 392 m2 ve Frýdku

759,200 Kč

Popis

*PRODÁNO*

Exklusivně Vám nabízíme patrovou chatku s terasou v lokalitě Nové dvory – Podhůří se zahradou, která se nachází v sousedství Přírodní památky – Profilu Morávky. Orientace zahrady je jihozápadním směrem. Nemovitost se nachází 5 min chůzí od sídliště Slezská, směrem na Dobrou.  Místo vhodné pro ty, kteří mají chuť relaxovat od jara do podzimu mimo městský byt a pěstovat vlastní ovoce a zeleninu, užít si přirodní koupání a přitom nemusí nebo nemohou nikde daleko dojíždět. 

Stavba je provedena dle typového projektu pro tuto zahradkářskou osadu. Suterén nemovitosti je zděný, přízemí zasazené v terénu je ze dřeva. Kolaudace chatky proběhla v roce 1987 a je po prvním majiteli. Chatka byla průběžně dobře udržována. Dobré sousedské vztahy. Důvodem prodeje je majitelova výstavba rodinného domu. Na zahradě se nacházejí ovocné stromy a keře, udržovaná okrasná zahrada i užitná zahrada nacházející se v zadní části pozemku. Užitková voda je přivedena ze společného vodojemu.  Do chatky dovedena el. WC je umístěno v přízemní části chatky, vstup samostatně oddělen. Nový nátěr střechy proveden před 5 lety. Vytápění nemovitosti kamny, v nemovitosti je komín. Suterén chatky je využíván jako denní místnost k zahradě a také jako sklad zahradního nábytku a nářadí. 

Dle území plánu lze v ploše zahradních osad umístit na pozemku také skleník, altán, pergolu či  zahradní krb a také oddělit sousední zahrady plotem. Příjezd k chatce je po obecní komunikaci. Vstup k nemovitosti brankou, v plotě je rovněž brána pro vjezd automobilem. Zaparkovat lze přímo u pozemku nebo na prostoru na konci ulice.

Neplatíte daň z nabytí nemovitostí ve výši 4%. Náklady na nemovitosti jsou tak finální.

Adresa

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 759,200 Kč
  • Velikost nemovitosti: 47 m²
  • Land Area: 392
  • Pokoje: 2+kk

Video