Kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk v Nošovicích

Nošovice, okr. Frýdek-Místek
1,856,842 Kč

Popis

*PRODÁNO*

VIDEO JE UMÍSTĚNO POD INZERCÍ

Exkluzivně nabízíme byt 2+kk po kompletní moderní rekonstrukci v obci Nošovice.  Byt se nachází v 2.patře nízkopodlažního domu. 

Byt má novou moderní dispozici 2+kk z původního 2+1 – obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem o celkové výměře 25 m2. Kuchyně je včetně nových vestavěných spotřebičů – myčky, varné desky a trouby. Kuchyňská linka nabízí množství úložného prostoru a je zde ponecháno místo na lednici. Led podsvícení. Místnost je orientována na západ a z obou oken je výhled do zeleně. Jedná se o velmi vzdušný a příjemný prostor, v obývací části doplněný o knihovnu – police. 

V celém bytě jsou nové podlahy (plovoucí podlaha či dlažba), nové interiérové dveře, nové rozvody el. v mědi, nové rozvody vody a odpadů pak nejen v bytě, ale i celém bytovém domě. Na chodbě se nachází velká vestavěná skříň na míru a botník. Nové vstupní dvěře. Jádro, kde se nachází koupelna a WC je zděné. Kromě praktické vany i se sprchovou zástěnou se v koupelně nachází prostor na napojení pračky i sušičky. Z chodby je vstup také na WC, které je odděleno od koupelny. 

Byt má neprůchozí dispozici, do ložnice se vstupuje z chodby. Ložnice má také orientováno okno s výhledem do zeleně na západ a výměru 20 m2. Zde je na míru velká vestavěná skříň.

Velikou výhodou je sklep, který náleží k bytu o velikosti 6,40 m2. Vstup do suterénu je bezbariérový ze zadní části domu a nachází se zde i kočárkárna, kolárna a další společné prostory. Parkování pro obyvatele domu je vymezeno přímo před domem nebo na přilehlém parkovišti. Důvodem prodeje bytu je stěhování majitelů do rodinného domu.

Náklady na provoz (2 dospělé osoby + 1 dítě): TV 812 Kč, topení 700 Kč (vlastní nová plynová kotelna), vodné, stočné 422 Kč, ostatní služby 49 Kč, fond oprav 1746 Kč, celkem je měsíční předpis na částku 3.729 Kč

Bytový dům se nachází v areálu pivovaru Radegast, v jeho přední části. Je připravována revitalizace celého bytového domu. Dům má nyní nově proveden výměnu podlahové krytiny na schodišti a chodbách (2020), navazovat bude oprava stěn na chodbách, zateplení, zasklení lodžií a byly také již vyměněny plastová okna a prosklené části schodišťového prostoru.

Obec Nošovice leží 7 km východně od okresního města Frýdek-Místek. Sama obec je vstupní branou do Moravskoslezských Beskyd a do romantického údolí řeky Morávky, pramenící u samých hranic se Slovenskem. Obec o rozloze 646 ha leží v nadmořské výšce 346 m.

Okolí obce je ideální pro turistiku a cykloturistiku (Beskydy Radegast Cyklo Track). Ke koupání slouží přírodní říční koupaliště. Obcí protéká řeka Morávka. Ke sportu lze využít místní sportovní a společenský areál, který byl vybudován v roce 2006 a navazuje na areál základní školy. V obci je základní a mateřská škola, knihovna, hřiště, pošta, ordinace praktického lékaře, prodejna smíšeného zboží, večerka, restaurace, bankomat. Autobusová zastávka je přímo před domem.

Dobrá dopravní dostupnost po rychlostní komunikaci D48 do Frýdku-Místku, Ostravy či Českého Těšína. 

 

  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 1,856,842 Kč
  • Velikost nemovitosti: 59 m²
  • Pokoje: 2+kk
  • Podlaží: 2

Video

Plány podlaží

Půdorys

Floor Plan