Prodej stavebního pozemku 946 m², Baška u Frýdku-Místku

739 01 Baška, Česko
681,120 Kč

Popis

*PRODÁNO*

Video umístěno pod inzercí

Nabízíme možnost bydlení na vesnici s krátkým dojezdem do města poblíž vodní nádrže Baška. Velkou předností pozemku je naprostý klid a soukromí. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu a je svažitý. Přímo u pozemku je elektřina, vydáno stavební povolení na vodovodní řad, na který bude se možno napojit po jeho realizaci – investorem je město Frýdek-Místek. Plyn a kanalizace není v místě k dispozici. Přesná výměra bude v nejbližší době specifikována na základě nového geometrického plánu při oddělení již rezervovaných pozemků.

V blízkosti pozemku se nachází les. Příjezd k pozemku je možný jak z obce Baška, tak ze Skalice u Frýdku-Místku. Pozemek je napojen na místní komunikaci.

Vodní nádrž Baška v letních měsících nabízí možnost koupání a rybolovu. K příjemným vycházkám láká nejen okolí přehrady, ale i okolí řeky Ostravice, která Baškou protéká. Fotbalové hřiště v Kunčičkách u Bašky, stejně jako sportovní areál Tělocvičné jednoty SOKOL Baška poskytuje řadu možností ke sportovnímu vyžití (fotbal, tenis, nohejbal, volejbal). Oblast Bašky je ideální pro cykloturistiku – mírná stoupání střídají mírná klesání. V obci je také kulturní dům, kde se uskutečňuje celá řada kulturně – společenských akcí.

Vyznavači pěší turistiky a náročnější cykloturisté ocení cyklostezky i terény v Moravskoslezských Beskydech. Bránou do Beskyd je město Frýdlant nad Ostravicí (asi 10 tis. obyvatel) vzdálený 7 km od Bašky. Nejvyšší hora Beskyd Lysá hora (1 323 m n. m.) je vyhledávaným horským cílem. Kromě koupaliště, sportovního centra se squashovými kurty a krytým bazénem, najdete ve Frýdlantě nad Ostravicí letiště, které nabízí vyhlídkové lety do okolí.

Zveme Vás na prohlídku tohoto pozemku, stačí nás kontaktovat na uvedeném čísle či emailové adrese. Obratem se Vám ozveme.

  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 681,120 Kč
  • Velikost nemovitosti: 946 m²

Video