Pronájem bytu 1+1, Český Těšín

Okružní, Český Těšín
5,453 Kč/za měsíc

Popis

*PRONAJATO*

Video umístěno pod textem inzerce.

Novinkou v naší nabídce je pronájem krásného bytu 1+1 v prostředí plném zeleně a kompletně vkusně zrekonstruovaný. Nabízená nemovitosti má výměru 41 m2 a nachází se na ulici Okružní v 2.NP/6.NP. Okna nemovitosti jsou orientována na jihozápad a do klidného parku. Byt je příjemný, slunný a má zděné jádro. V rámci kompletní rekonstrukce byly provedeny také nové omítky, nová elektřina v mědi a podlahy. Byt se skládá z prostorného pokoje, kde můžete umístit obývací pokoj spojený s ložnici a kuchyně. Kuchyně je dělaná na míru se sporákem zn. Mora, lednicí a praktickou vyvýšenou částí v dřezové zóně s bodovými světly a doplněna moderní mozaikou ve formě obkladu. Je zde dostatek úložných prostor i manipulační plochy. Obě místnosti včetně koupelny spojené s WC jsou přístupné z chodby. V koupelně se nachází rohová vana k relaxaci a denní světlo zde přivádí luxfery. Barva koupelny je v jemných pastelových odstínech. Na chodbě se nachází praktická vestavěná skříň. K bytové jednotce náleží sklepní kóje. Dům je rovněž po kompletní rekonstrukci – nová fasáda, okna, střecha i výtah. Přímo u domu se nachází parkoviště.

 

Poloha bytu umožňuje snadnou dostupnost veškeré občanské vybavenosti – obchody, školy, školky, lékař, bazén či zastávka se nachází do 5 minut pěší chůze.

 

Součástí ceny není záloha na el. a plyn (dodavatele si volí nájemník sám) a služby (ÚT TUV 870 Kč, dodávka studené vody 177. Kč). Kauce ve výši 2 měsíčních nájmů. Provize RK 1 měsíční nájem. Byt je ihned k dispozici.

 

Rádi Vás bytem provedeme, domluvte si prohlídku včas či nám zavolejte pro doplňující otázky. Budeme se těšit!

  • Město: Český Těšín
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 5,453 Kč/za měsíc
  • Velikost nemovitosti: 41 m²
  • Pokoje: 1+1

Video