Pronájem bytu 3+1 s balkónem v Místku

Wolkerova 1595, Frýdek-Místek
8,900 Kč/za měsíc

Popis

*PRONAJATO*

Byt 3+1 s balkónem v jedné z nejlepších lokalit města Frýdek-Místek v cihlovém domě s vyššími stropy, prostornými pokoji a arkýřem, který propůjčuje místnosti další rozměr a zajímavé zákoutí, jež se dá různě zařídit i využít. Bytový dům má jako jeden z mála ve městě svůj vlastní plynový kotel díky kterému jsou zajištěny nízké náklady na topení. Byt je umístěn v 2.NP, v osobním vlastnictví a dostanete se k němu po prostorném a široké schodišti v domě s příjemnou atmosférou a sousedy. Za domem je soukromý dvůr, kde se nachází venkovní posilovna, oplocené hřiště i parkoviště k domu.

Byt je po první majitelce, která se ve vyšším věku odstěhovala kvůli absenci výtahu. Byt je ve skvělém a opečovaném stavu, bez závad. Ikdyž je bez rekonstrukce, můžete se ihned nastěhovat.

Pro lepší orientaci v bytu naleznete u inzerce půdorys z archívu s kóty i výměrou jednotlivých místností. Byt se skládá z předsíně 9,14 m2, kuchyně 10 m2, obývacího pokoje 18,30 m2, ložnice 17,99 m2 s balkónem, pokoje 13,05 m2, koupelny 2,68 m2 a odděleného wc 1,32 m2. Byt je situován severovýchodně a je velmi světlý s velmi charismatickou atmosférou na bydlení. V naší RK jsme si tento byt oblíbili již při první návštěvě. V bytě jsou nová plastová okna.
Celý dům je po velmi vydařené kompletní revitalizaci.

Exklusivitu této lokality tvoří spojení přírody a pohodlí blízkosti centra města. Okolí plné zeleně a protékající řeky doplňuje nízká cihlová zástavba z 60.let a rodinné domy. Dům je necelých 700 metrů od náměstí Svobody, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost – MHD, restaurace, obchody, školu, školku, poštu, polikliniku a ve stejné vzdálenosti opačným směrem se nachází autobusové a vlakové nádraží. Nabídku občanské vybavenosti rozšířilo nákupní středisko Frýda v blízkosti této lokality. V blízkosti je také cyklostezka a stezka na in-line brusle. Kousek od domu je nové dětské hřiště.

Kauce 2x měsíční nájem. Provize RK 1x měsíční nájem. Náklady pro dvě osoby jsou 2.350 Kč (topení 1450, TV 600, SV 300) + el. a plyn. Byt je ihned k dispozici.

V případě zájmu možno dovybavit nábytkem (stůl, židle, postel, konf. stolek).

Zveme Vás na osobní prohlídku bytu, kde se můžete přesvědčit o jeho přednostech. Byt je v současné době pouze jeden ze dvou, který je v této lokalitě nabízen k pronájmu. Nenechte si jej ujít. Náš odhad je, že bude rezervován po prvních prohlídkách.

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 8,900 Kč/za měsíc
  • Velikost nemovitosti: 78 m²
  • Pokoje: 3+1