Pronájem bytu 3+1 po kompletní rekonstrukci

V. Talicha 1865, Frýdek-Místek
9,900 Kč/za měsíc

Popis

Bydlení v žádané lokalitě s krátkou časovou dostupností přírody i města nabízí pronájem prostorného bytu 3+1 na ul. Václava Talicha na sídlišti Riviéra v části Místek. Budete prvním nájemcem, který si užije právě dokončenou kompletní rekonstrukci bytu o výměře 78 m2.

Bytový dům je nízkopodlažní (4.NP) a po kompletní rekonstrukci. Byt se nachází v 2.NP a součástí pronájmu je také sklepní kóje. Parkovistě přímo před domem nabízí dostatek míst. Jedná se klidnou lokalitu plnou zeleně s dostupností veškerého občanského vybavení (zastávka MHD, obchody, restaurace, škola, školka, pošta, lékař, lékarna a další).

Byt má dispozici 3+1 a z obývacího pokoje orientovaného na jihozápad je vstup na balkón. V bytě byly provedeny nové omítky, elektroinstalace a podlahy, nová okna se žaluziemi. Jádro je zděné. Ozdobou koupelny v moderních barvách je prostorný sprchový kout. Byt má praktickou dispozici, všechny pokoje jsou neprůchozí. Na přiloženém půdorysu bytu můžete vidět výměru jednotlivých pokojů. V bytě je hotová příprava na internet.

Měsíční nájemné činí 9.900 Kč + služby 3.214 Kč (2-3 osoby) + energie (nájemník si volí dodavatele sám). Kauce ve výši 20.000 Kč. Provize RK 1x měsíční nájem. Součásní nájemného je i pojištění domácnosti.

Solidní a prověřený pronajímatel upřednostňuje zájemce bez psa a nekuřáky. Byt je ihned k dispozici.

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 9,900 Kč/za měsíc
  • Velikost nemovitosti: 78 m²
  • Pokoje: 3+1