Dům s krásnou zahradou v Žabni

739 25 Žabeň, Česko
2,299,000 Kč

Popis

VIDEO K NEMOVITOSTI JE UMÍSTĚNO POD TEXTEM.

Rodinný dům 5+2 v osobním vlastnictví s krásnou zahradou o výměře 1200 m2 a pergolou je orientován na jihozápad a nachází se v obci Žabeň.

Dojezdová vzdálenosti do Frýdku-Místku je 4 min, do Ostravy 15 min. Autobusová zastávka je 200 m od domu s dobrou frekvencí spojů i MHD. V obci Žabeň se nachází obchod s potravinami, restaurace, mateřská škola, základní škola, knihovna a kulturní dům. 

V patře se nachází bytová jednotka 2+kk o výměře 75 m², která prošla v roce 2001 modernizací. Nachází se zde prostorná kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s ložnicí a vstupem na balkón s výhledem do zahrady, koupelna s vanou a WC. Dispozici můžete vidět na přiloženém půdoryse a vizualizaci.

V přízemí se nachází prostorná bytová jednotka o dispozici 3+1 a výměře 111 m² , která je v původním stavu, ale v průběhu let pravidelně udržována majiteli. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoj, dětského pokoje, ložnice, kuchyně, komory a koupelnou s WC.

Ve sklepě je instalována trojí funkční, volitelně propojená, technologie. Kotel na tuhá paliva, plynový (nekondenzační) kotel se zásobníkem na TUV, elektrokotel a bojler (resp. společný velký zásobník na TUV s el. topnými tělesy). Topení radiátory je jednozónové, s prostorovým termostatem v dolní kuchyni. Plyn i komín revidován. Dům napojen na obecní vodovod i kanalizaci. 

Velmi pěkná a slunná je prostorná zahrada u domu, ve které jsou ovocné stromy i okrasné keře a květiny. U domu je novější pergola s příjemný posezením. Přímo u domu se nachází strouha, ve které se můžete svlažit za teplých letních dní a je využívána také k zalévání zahrady. Na pozemku se nachází také studna. 

K domu je snadný příjezd a prostor před domem k zaparkování několika vozidel.

  • Město: Žabeň
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 96417
  • Cena: 2,299,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 186 m²
  • Land Area: 1200
  • Pokoje: 5+2

Video