RODINNÝ DŮM VE VEŘOVICÍCH 5+2 se zahradou 2000 m²

742 73 Veřovice, Česko
2,580,000 Kč

Popis

Novinkou v naší nabídce je prodej rodinného domu 5+2 v klidné ulici obce Veřovice o výměře 231 m2, který lze využít i jako dvougenerační. Veřovice se rozkládají v dolině mezi Veřovickými vrchy, které tvoří Velký Javorník, zhruba 7 až 9 km západně od Frenštátu pod Radhoštěm, 16 km od Nového Jičína. Rodinný dům je situován v obci tak, že poskytuje dostatek soukromí, je dostatečně vzdálen od hlavní komunikace, ale přitom pěší chůzí dosáhnete na veškerou občanskou vybavenost. Dům a hlavní zahrada je orientována na jižní stranu. Velkým bonusem domu je rozlehlá zahrada obklopující dům ze všech stran o výměře 2000 m2. Na zahradě jsou okrasné i ovocné stromy, byliny a léčivé rostliny. 

Dům byl v letech 2014-2016 z části rekonstruován. Proběhla výměna původních oken za kvalitní plastová okna (trojskla) vč. vstupních dveří, nový automatický kotel UT na pevná paliva Benekov C27 a komín byl nově vyvložkován. K dispozici je také ještě stávající funkční plynový kotel. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 3+1  (3 pokoje, kuchyň, toaleta, koupelna a spíže) určená k rekonstrukci. V prvním patře se nachází bytová jednotka 2+1 a proběhla zde již rekonstrukce koupelny. V koupelně se nachází prostorná rohová vana se sprchou, umyvadlová sestava se skříňkami, prostor pro pračku a závěsné WC geberit. Velký a slunný obývací pokoj, který vznikl spojením dvou původních pokojů navazuje na kuchyň a je orientován na jih. Z chodby je vstup do jednotlivých již zmiňovaných místností a také na terasu a do komory. 

V domě jsou nulové náklady na odběr vody. Voda se bere ze studny pomocí čerpadla. V případě potřeby je dům napojen na obecní vodovod. Na pozemku se nachází i druhá studna (k zalévání zahrady). Náklady na el. 2000,-/měsíčně.

Dům má půdu po celém obvodu, kterou můžete využít k rozšíření bytových prostor či jako úložný prostor. 

K domu přiléhá velká stodola, kterou lze využít ke komerčním účelům či uložení zahradní techniky, skladování apod. Dům je celý podsklepen s dostatečnou výškou stropů. Ve sklepě se nachází automacký kotel, plynový kotel a zásobníkový ohřívač vody. 

Vjezd do domu je prakticky řešen novou pojízdnou branou na dálkové ovládání. U domu je místo pro parkování několika vozidel. 

Od domu je to pouhých 200 m k autobusové zastávce, 700 m na vlakovou stanici. Dobrá dostupnost do okolních měst a obcí. Ve Veřovicích se nachází několik obchodů s potravinami, pekárna a cukrárna, základní a mateřská škola, lékař, sportoviště (fotbalové hřiště, tenisové kurty), obecní dům, pošta, turistické trasy či v blízkosti rozhledna Velký Javorník. V obci je dětský lékař, praktický lékař, zubař i lékarna. Máte tak vše při ruce. Sportovní vyžití nabízí také dostatečné zázemí: tělocvična v ZŠ, Orlovna – posilovna, sauna, stolní tenis, stolní fotbal, venkovní hřiště, Fotbalové hřiště – travnaté, Lyžařský areál – běžecké trasy, sjezdovka, tenis.kurt, občerstvení, ubytování, Kynologické cvičiště. V obci je vybudované nové více účelové hřiště na tenis, basketbal a fotbal s umělým povrchem, posilovna a velká tělocvična. V okolí vede několik cyklotras, oblíbený je také paragliding na Velkém Javorníku. 

Rádi Vás domem provedeme a pomůžeme zajistit i jeho financování. 

Součástí ceny není provize RK.

  • Město: Veřovice
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 2,580,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 230 m²
  • Pokoje: 5
  • Kuchyň: 2

Video