Slunný byt v cihlovém domě 3+1 s balkónem ve Frýdku

U Nemocnice 2380, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek, Česko
1,398,000 Kč

Popis

Výhradně Vám nabízíme velmi zajímavý byt v cihlovém nízkopodlažním domě o dispozici 3+1 v žádané lokalitě na ulici U nemocnice ve Frýdku. Byt má celkovou plochu 86 m2, do které je započítán balkón a 2 větší sklepní prostory. Byt se nachází v 3.NP.

Cihlový dům je po kompletní revitalizaci – zateplení, fasáda, střecha, balkóny, vstup, schránky. Dům má vlastní modernizovanou kotelnu.
Ač je dům umístěn v klidné a bezpečné lokalitě, je to jen kousek k veškeré občanské vybavenosti – zastávka MHD 300 m, lékař 100 m, potraviny 500 m a do centra města na náměstí Frýdku 900 m. V domě je čisto a pohodoví sousedé.

Byt se skládá z předsíně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, kuchyně, WC, koupelny a komory.Pro Vaši lepší orientaci jsme připravili půdorys s výměrou jednotlivých místností a vizualizaci.

Byt je v původním a čistém stavu, čerstvě vymalován. Většinu bytu tvoří tenké příčky, můžete tak v rámci případné rekonstrukce zcela změnit dispozici bytu a upravit jej dle svých představ. Možnost využití funkčního komínu pro krb.
V předsíni se nacházejí dvě vestavěné skříně. Všechny pokoje, kromě ložnice, jsou přístupné z chodby. Z obývacího pokoje je vstup na malý balkón. V kuchyni se nachází původní kuchyňská linka, spíž a vstup do koupelny, kde je původní vana a umyvadlo. V koupelně je příjemné denní světlo zajištěno oknem. Ve všech pokojích jsou na podlaze zachovalé parkety, v předsíni,kuchyni, WC a koupelně dlažba. Nové stoupačky vody a kanalizace.

Byt je světlý, má dostatek světla po celý den. Okna má do dvou světových stran. Okna obývacího pokoje a ložnice jsou orientována na jih, dětský pokoj, kuchyň a koupelna na sever.

Daň z nabytí nemovitosti ve výši 4% hradí kupující.

Rádi Vás bytem provedeme a sdělíme podrobnosti, případně zajistíme i výhodné financování.

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 95916
  • Cena: 1,398,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 86 m
  • Pokoje: 3+1
  • Podlaží: 3

Video