Slunný cihlový byt v centru Frýdku

Lískovecká, 738 01 Frýdek-Místek, Česko
1,525,000 Kč

Popis

VIDEO K NEMOVITOSTI JE UMÍSTĚNO POD TEXTEM.

Cihlový dům, prostorný a slunný byt, všechny služby přímo u domu – to je naše nová nabídku bytu 3+1, který se nachází v lokalitě na ul. Lískovecká, která je 700 m od frýdeckého náměstí, tedy v centru města.

Přímo u nemovitosti jsou veškeré služby – pošta, lékař, obchod s potravinami, stánky s ovocem a zeleninou, trafika, drogerie, textil, papírnictví, květinářství, kulturní dům a autobusová zastávka. Vše je tedy naprosto pohodlné a na dosah ruky, přitom se jedná o klidnou a bezpečnou lokalitu s dostatkem zeleně.

Bytový dům je cihlový a nízkopodlažní (4.NP), což má nezaměnitelnou atmosféru a jedná se tak o oblíbené a vyhledávané bydlení ve městě. Dům byl velmi vkusně a dobře opraven – kompletní revitalizace – výměna plastovým oken, zateplená fasáda, nová střecha, nový vstup a schránky. V domě je klid, pořádek a dobré sousedské vztahy.

Nemovitost je v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv omezení.

Byt má dispozici 3+1 o velikosti 78 m² (2.NP) a je velmi příjemně dispozičně řešen – všechny pokoje jsou přístupné z prostorné chodby. Žádný z pokojů tak není průchozí. Obývací pokoj s balkónem i ložnice jsou situovány do klidného dvora plného zeleně s orientací na jih. Kuchyně, druhý pokoj, koupelna i toaleta, pak na sever.

Koupelna prošla kompletní rekonstrukcí – nový sprchový masážní kout, umyvadlo a obklady. V koupelně je okno, které poskytuje denní osvětlení i přirozený způsob odvětrávání. Ostatní části bytu jsou sice v původním stavu, ale udržovaném a po prvních majitelích.

Náklady na byt jsou nízké – celková částka za nájem i energie (předpis služeb) činí 3.500,-  + el. a plyn.

Součástí prodejní ceny je i sklepní kóje.

Pro vaši lepší orientaci v bytě jsem pro vás připravili půdorys bytu s výměrami jednotlivých místností a jeho vizualizaci.

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 96517
  • Cena: 1,525,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 78 m²
  • Pokoje: 3+1
  • Podlaží: 2

Video