TOP NABÍDKA! Prodej 1+kk se zimní zahradou a terasou

Hasičská 3037, Frýdek-Místek
1,768,000 Kč

Popis

*PRODÁNO*

Půdorys bytu a řez domu je umístěn pod inzercí.

Video nemovitosti je umístěno pod textem.

Lepší nemovitost na trhu s realitami ve Frýdku-Místku nenajdete. Nízkopadlažní bytový dům s terasami přímo v srdci Frýdku je umístěn v prémiové lokalitě pod Zámeckým náměstím s výhledem na celé Beskydy s orientací na jih. Byty na ulici Hasičská se dostávají na trh velice výjimečně. Rádi Vás provedeme bytem o dispozici 1+kk a zprostředkujeme jeho koupi. 

Byt je v osobním vlastnictví a zcela bez závazků. Byt se skládá ze čtyř částí – vstupní chodby (3m2), kde se nachází vstup do koupelny se sprchovou vanou a toaletou (4m2), obytné části s kuchyňským koutem (21 m2), zimní zahrady a samotné terasy, která je srdcem této nemovitosti (18m2). 

Kuchyňský kout a skříně na míru jsou součástí prodeje, stejně jako vestavěná pračka a lednice. Umakartové jádro je v původním stavu a předpokládá se jeho rekonstrukce. Na obytnou část navazuje zimní zahrada, kterou původní majitel dobudoval vestavbou posuvné a uzavíratelné prosklené stěny. Samotná terasa situovaná na Jižní svahy Zámeckého parku má dostatek prostoru určeného k relaxaci, umístění okrasných rostlin nebo pěstování vlastní zeleniny. Díky prostoru zimní zahrady si můžete výhled a propojení s venkovním prostorem užívat i během deštivého či chladnějšího počasí. 

Veškeré služby máte na dosah přímo u domu na náměstí či přímo v jeho sousedství – obchody, restaurace, kavárny, služby, zastávka MHD.

Bytový dům je po kompletní revitalizaci a dobře udržován. V nadzemních podlažích se nachází pouze 6 bytových jednotek. Na chodbě je díky prosklení dostatek světla a přístup do bytu je v 1.NP jen po jednom schodišťovém rameni. 

Velkou výhodou k bytu je prostorný sklep o výměře 4 m2 a také společné prostory v domě k uložení ostatních potřebností – kolárna a sušárna. 

Měsíční náklady na služby k bytu jsou pouze 2.009 Kč měsíčně. 

  • Město: Frýdek-Místek
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Cena: 1,768,000 Kč
  • Velikost nemovitosti: 54 m²
  • Pokoje: 1+kk
  • Podlaží: 1

Video

Plány podlaží

Půdorys bytu

Floor Plan

Řez bytového domu

Floor Plan