Výhled na svahy Ondřejníku, výstavba 6 RD

739 47 Kozlovice, Česko
2,380,380 Kč

Popis

Nabízíme vám prodej svažitého stavebního pozemku v obci Kozlovice s nádherným výhledem na panoráma západního svahu Ondřejníku o výměře 7.659 m2. Pozemek má příjezd po obecní asfaltové komunikaci, která je slepou ulicí a zajišťuje tak maximální soukromí. Podle územního plánu není v okolí plánovaná další výstavba. Lokalita je klidná a tichá a přitom je pár minut pěšky do centra obce. V blízkosti se nachází les.

Pozemek můžete koupit k vlastnímu velkorysému bydlení nebo také jako investici k výstavbě až 6 rodinných domů. Na pozemek je vypracován geometrický plán s dělením na 6 stavebních parcel zhruba o výměře 1.100 – 1200 m2 a s příjezdovou cestou o výměře 750 m2. Rozdělení pozemku můžete vidět na přiložené fotografii. Na veškeré sítě – el., vodu, kanalizaci i plyn jsou zajištěny patřičné souhlasy s napojením.

Obec Kozlovice má asi 3.000 obyvatel a nachází se 16 km od Frýdku-Místku a 8 km od Frenštátu pod Radhoštěm.
Nachází se zde základní devítiletá škola a mateřská škola, knihovna, připojení k obecní internetové síti, zdravotní středisko, lékárna, několik sportovišť, sportovní a relaxační centrum, nákupní středisko, večerky, čerpací stanice, cukrárna, ranč, skokanské můstky, pivovar a několik restaurací.

Obec má dobrou dopravní dostupnost prostřednictvím autobusových linek.

Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme podrobnosti tohoto prodeje. Jedná se o velmi zajímavou nabídku v této lokalitě.

Daň z nabytí nemovitostí hradí kupující.

  • Město: Kozlovice
  • Země: Česká Republika

Detail

  • Vlastnost ID: 95616
  • Cena: 2,380,380 Kč
  • Velikost nemovitosti: 7659 m²

Video