Co o nás řekli

"Také my bychom se rádi připojili ke spokojeným klientům kanceláře REALITNÍ KRÁL z Frýdku - Místku. V našem případě šlo o obchodní spolupráci s majitelkou, paní Markétou Bilasovou, profesionálkou, vždy milou, příjemnou a věcnou. Zvláště pak si ceníme toho, že i ve vypjatých situacích dokázala jednat s klidnou hlavou, bez emocí, zkrátka člověk na svém místě. Náš obchodní případ nebyl jednoduchý, o to víc si uvědomujeme, jak šťastnou ruku jsme při volbě realitní kanceláře měli. Chcete-li vsadit na 100%-ní servis, neváhejte, neuděláte chybu. Paní Bilasová, ještě jednou děkujeme.

Vložil manželé Čechovi Lysůvky u Frýdku-Místku

"Pokud jde o dojmy ze spolupráce na pronájmu, pak musím přiznat, že až při jednání v realitní kanceláři jsme si uvědomili, že by se v žádném případě člověk neměl do takového projektu pouštět bez zkušeností. Proto spolupráce s paní Bilasovou nám velmi pomohla nejen při realizaci pronájmu, ale při v orientaci v celé záležitosti. Pokud budeme i v budoucnu pronajímat byt, určitě s pomocí paní Bilasové. Děkujeme za profesionální jednání.

Vložil Jan Nowak Frýdek-Místek

,,Tímto bychom chtěli moc poděkovat paní Markétě Bilasové za uskutečnění nemožného, a to prodeje pozemku, který nás celkem dost zatěžoval a mysleli jsme si, že ani prodat nepůjde. Ještě jednou moc děkujeme a vřele doporučejeme všem potecionálním klientům. Jestli někde prodají vaši nemovitost rychle a spolehlivě tak je to Realitní Král. "

Vložil manželé Smolenovi Frýdek-Místek

Hned od počátku byla spolupráce perfektní. Paní Mgr. Bilasová je nesmírně schopná žena s vyjímečným organizačním talentem a citem pro zákazníka. Na tuto ženu nikdy nezapomenu.... a tím jí chci znovu za vše poděkovat. Zajistila i vystěhování a úklid nemovitosti s citem a úctou k mé zesnulé matce. S takovýmto přístupem a péčí o zákazníka se setkáváme dnes jen vzácně. Paní Bilasová mi zajistila vše spolehlivě kolem prodeje a byla se mnou ve stálém kontaktu. Má i skvělého advokáta a notáře, který udělal prodeji nemovitosti zlatou tečku. Tuto realitní firmu vřele doporučuji. Pracovní nasazení paní Mgr. Bilasové je příkladné a vyjímečné. Je skutečnou královnu mezi jinými realitkami v Čechách. Kéž bychom měli takových lidí mezi námi více. Pokud chcete mít bezproblémový prodej nebo koupi nemovitosti, volte jen „Realitní KRÁL“. Milá paní Markéto, smekám před Vámi a moc děkuji.

Vložil Jolana Sohn Frýdek-Místek

Rád bych tímto chtěl poděkovat realitní kanceláři Realitní Král za jejich profesionální a bezchybný přístup k mým požadavkům. Služby této kanceláře jsem využil 2x a vždy k mé absolutní spokojenosti. V případě dalších obchodů, týkající se nemovitostí se určitě opět obrátím na tuto kancelář a vřele doporučuji služby kanceláře i dalším klientům. Ještě jednou děkuji.

Vložil Tomáš Vlk Frýdek-Místek

Tímto bych chtěla říct, že jsme byli s partnerem naprosto spokojení s celou organizací a poskytnutím informací ze strany realitní kanceláře, vše nám bylo srozumitelně vysvětleno a samotné zprostředkování koupi bytu pak proběhlo hladce. Především velké díky paní Mgr.Bilasové, která byla vždy milá a vstřícná co se týče práce profesionální , rozumí tomu co dělá,doporučila nám i výborného finančního poradce. Jistě bychom realitní kancelář Král doporučili i našim známým a rodině. Pokud budeme v budoucnu řešit cokoliv kolem bydlení obrátíme se určitě na tuto společnost.

Vložil Lucie Janečková Frýdek-Místek

Strašně moc bych chtěla poděkovat paní Markétě Bilasové za zprostředkování koupi pozemku. Nikdy jsem se nesetkala s tak ochotnou, příjemnou paní, která se postarala o vše. Naše schůzky probíhaly bez problémů večer nebo i o víkendu. Pani Bilasová byla úžasná. Musím říci, že na každou schůzku jsem se moc těšila, neboť je paní Bilasová jak profesionálka tak opravdu člověk se srdíčkem na pravém místě. Realitní kancelář opravdu doporučuji, zaručuji všem, že budete nadmíru spokojeni. Ještě jednou moc děkuji.

Vložil Renáta Bražinová Frýdlant nad Ostravicí

Chtěli bychom touto cestou vyzvednout přístup a schopnosti paní Bilasové z REALITNÍHO KRÁLE při prodeji našich stavebních pozemků na Frýdecko –Místecku. Perfektně doladila veškerou potřebnou dokumentaci, včetně jednání s úřady. Velmi precizně se také zhostila jednání s klienty a zprostředkovala vše tak, že se prodej podařilo záhy dotáhnout do konce a ke spokojenosti všech stran. Velkým přínosem paní Bilasové byla znalost celé problematiky a orientace v byrokratických záležitostech, se kterýma má bohaté zkušenosti. Na Frýdecko –Místecku ji lze v realitním oboru právem považovat za vynikající profesionálku s prax í a potřebnou intuicí!

Vložil manželé Chlebkovi

Velké díky za profi práci, nasazení, ochotu a snahu slečně Bilasové. Náš prodej byl komplikovaný, ale díky firmě Realitní Král vše proběhlo hladce a hlavně bez starostí Všem doporučuji.

Vložil Šárka Skotnicová

"Byli jsme spokojeni s profesionálním přístupem paní Bilasové při zprostředkování koupě bytu v Nošovicích. Služby realitní kanceláře REALITNÍ KRÁL doporučujeme.

Vložil Manželé Baranovi

Aktivní, inteligentní, intuitivní, lidská, ochotná, pečlivá, pohotová, schopná, zkušená… Taková je paní Markéta Bilasová - královna realitního nebe. Spolupráce s paní Bilasovou byla perfektní již od počátku. Zařídila vše, co bylo potřeba, myslela dopředu a byla se mnou v kontaktu. Paní Markéta Bilasová je nesmírně schopná žena s výjimečným organizačním talentem, přístupem a citem pro zákazníka a její pracovní nasazení je excelentní. Realitní KRÁL velice doporučuji a paní Bilasové vřele za vše děkuji.

Vložil Ing. Dalibor Korbáš

Chci ještě jednou poděkovat Vaší kanceláři za velice profesionálně provedený prodej mého bytu ve Frýdku-Místku.Dosud jsem se v oblasti realit s takovým přístupem nesetkala.

Vložil Anna Horáková

Velké poděkování paní Bilasové za její přístup při prodej bytu. S takovou ochotou, férovým jednáním, rychlostí, schopností hledat nové řešení, časovou flexibilitou jsem se nikdy nesetkal. Společnost Realitní Král vřele doporučuji všem, kteří chtějí absolvovat prodej nebo nákup nemovitosti v pohodě a bez stresu.

Vložil Ing. Tomáš Černohouz

Ještě jednou bych chtěla poděkovat REALITNÍMU KRÁLI za zprostředkování při hledání nového bydlení. Musím vyzdvihnout práci paní Bilasové, která byla při každé schůzce velice ochotná, milá a ani práce o víkendu ji není cizí. Díky její pomoci můžu říct, že jsem našla spokojené bydlení. Všem doporučuji!

Vložil Kateřina Madajová

Tohle byla vubec nejlepsi zkusenost s realitnim maklerem. Urcite vyuziji sluzby i v budoucnu, pokud to bude mozne. Tohle byl servis od A do Z na 150%. Tohle chcete jako klienti zazit. Obchod v naprostem bezpeci, velmi profesionalni a otevrena komunikace s prodavajicim i kupujicim. Jasny postup a pri jakekoliv prekazce byla videt zkusenost a pripravenost, vzdy existoval plan B. Odnasim si pocit velke radosti. Moc dekuji a preji mnoho dalsich spokojenych klientu.

Vložil Petr Pěčka

“Zakoupil jsem díky agentuře Realitní král hezký byt v Ostravě. Servis ze strany realitní kanceláře byl profesionální, veškeré dohody (i ústní platily), průběh snad ani nemohl být rychlejší. Nevyskytla se žádná komplikace ani zdržení, podpora i poskytnuté informace vynikající, termíny flexibilní dle mých požadavků, právní servis výborný. Koupi jsem realizoval s realitní makléřku paní Bilasovou. Děkuji a vřele všem doporučuji!!!”

Vložil Ing. René Jurásek

Rychlá a příjemná spolupráce. O vše se postarají za vás, což celý proces prodeje značně zjednoduší, obzvlášť při prodeji na dálku. Zároveň budete adekvátně informováni před každým krokem. Mohu pouze doporučit!

Vložil Jan Huňka

“Chtěli bychom poděkovat všem z firmy Realitní Král, kteří nám pomohli s koupí pozemku, s vyřízením v šech přípojek, kde to neměli z rovna jednoduché, ale oni si s tím velmi profesionálně poradili. Za to jim mockrát děkujeme. manželé Ručkovi, Raškovice”

Vložil Jan Ručka

Pokud stojíte před rozhodnutím,,kterou Realitní kancelář si vyberete,,pak jste tady na správném místě. Mohu jen doporučit . P. Bilasová M. je spolehlivá , ochotná, prostě svou práci vykonává opravdu s láskou ,,naprostá profesionalita a perfektní právní servis při prodeji bytu. REALITNÍHO KRÁLE mohu jen doporučit.

Vložil Zdeňka Juroková

Děkuji paní Bilasové M. za skvělé, srozumitelné, příjemné jednání, naprostou profesionalitu a perfektní právní servis při prodeji bytu. REALITNÍHO KRÁLE mohu jen doporučit.

Vložil Zdeňka Vajdová

“Vše proběhlo hladce, koupě pozemku v Krásné pod Lysou Horou dopadlo dobře a teď už hurá do práce 🙂 Děkujeme paní Bilasové a pánovi za uschovu.

Vložil Martin Hejlek

Extrémně profesionální jednání, paní Bilasová byla nápomocná rozhodně nad rámec veškerého očekávání. Rozhodně předčila zkušenosti se všemi dosavadními kolegy z oboru, její orientovanost nejen na realitním trhu, ale i při jednání s úřady, byla obrovská pomoc při koupi administrativně poměrně složité a netypické nemovitosti.

Vložil Barbora Thornton

Realitní kancelář mohu jen doporučit. Milý a vstřícný personál, který se o Vás zajímá a snaží se pomoci. Komunikace a jednání na jedničku 😉

Vložil Kateřina Hrdá

Skvělá spolupráce a rychlé jednání! Doporučuji.

Vložil Tomáš Bíroš